Przejdź do treści głównej

Szczecin. Akademia Młodego Dizajnu

autor(ka): Kinga Rabińska
2012-03-04, 09:26
archiwalne
W marcu 2012 roku rusza pierwsza edycja Design Festival. Główna część festiwalu odbędzie się 9-11 marca 2012 r., wszystko na linii Szczecin – Berlin. W ramach wydarzeń towarzyszących organizatorzy czyli Fundacja Artmosphere i 13 muz oraz Stowarzyszenie Media Dizajn i Szczeciński Inkubator Kultury zapraszają najmłodszych do Akademii Młodego Dizajnu na warsztaty „Zabawka ze skrawka”, które odbędą się w Szczecinie. Zapisy trwają!

Szczeciński Inkubator Kultury i Stowarzyszenie Media Dizajn zapraszają dzieci w wieku 8-12 lat do Akademii Młodego Dizajnu na warsztaty pn. „Zabawka ze skrawka”. Podczas dwugodzinnych zajęć Joanna Brzezińska przeprowadzi uczestników przez proces powstawania zabawek powstałych ze skrawków materiałów. Dzieci będą miały okazję własnoręcznie zaprojektować i stworzyć lalkę, misia lub serduszko.

Na warsztaty zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 8 do 12 roku życia. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 20 zł za dziecko (opiekun dziecka wchodzi za darmo). Zapewniamy materiały. Na warsztaty obowiązuje rejestracja internetowa (http://inkubatorkultury.szczecin.pl/oferta/wydarzenia/)

Data:

I warsztat: 10.03.2012

II warsztat: 11.03.2012

Godzina: 14:30 – 16:30

Prowadząca: Joanna Brzezińska

Wstęp: 20 zł/osoba

Adres: Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90

Informacje: Kinga Rabińska, e-mail: , tel. 91 424 04 64

Design Festival jest pierwszym festiwalem designu w Szczecinie i jednocześnie pierwszym festiwalem w Polsce, który przybliża tę tematykę dzieciom. Organizatorzy stawiają sobie za cel oswojenie uczestników festiwalu z pojęciem designu i w tym celu stworzą przestrzeń do wspólnego doświadczania tego, czym design jest. Na festiwal zostaną sprowadzone eksponaty współczesnej sztuki użytkowej, plakaty i ilustracje artystów pochodzących z Polski i zagranicy. Będzie także stworzona przestrzeń dla instalacji artystycznej i videoperformensu. Wystawom będą towarzyszyły spotkania autorskie oraz dyskusje, podzielone na dwie części: pierwsza kierowana do dzieci, druga - do dorosłych.

Udział w festiwalu jest bezpłatny, nie ma ograniczeń wiekowych - poza projekcją filmu Pipilotti Rist „Pepperminta” (film przeznaczony tylko dla widzów dorosłych).

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Artmosphere i 13 muz. Szczegółowe informacje znajdują się na www.dsgnfestival.com.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Szczeciński Inkubator Kultury
Miejsce: Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: od 2012-03-10 do 2012-03-11
Organizator:

Szczeciński Inkubator Kultury

Adres:

al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Tel.:

91 424 04 64,

Faks:

91 421 02 04

E-mail:

biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl

Www:

http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • hobby, zainteresowania
  • kultura