Przejdź do treści głównej

Kultura i fundusze zewnętrzne - seminarium w Szczecinie

autor(ka): Kinga Rabińska
2011-10-17, 15:45
archiwalne
21 października (piątek) w siedzibie Szczecińskiego Inkubatora Kultury (al. Wojska Polskiego 90) odbędzie się seminarium poświęcone pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na działania kulturalne w trzecim sektorze. W programie: wykład "Środowiskowe sposoby postrzegania kultury w Szczecinie" , panel dyskusyjny, zajęcia warsztatowe oraz prezentacje organizacji pozarządowych.

W trakcie spotkania będziemy rozmawiać o tym, jak i czy w ogóle zewnętrzne środki finansowe wspierają rozwój inicjatyw kulturalnych, zwłaszcza obywatelskich. Wraz z zaproszonymi ekspertami omówimy także możliwości uzyskania dofinansowania, a zainteresowane organizacje i animatorzy kultury będą mogli wziąć udział w warsztacie, podczas którego zostaną przedstawione wciąż dostępne fundusze na działania kulturalne dla NGO.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do współorganizacji tego wydarzenia i zaprezentowania projektów, które są przez Państwa realizowane. Gorąco zapraszamy do przygotowania krótkiego, dziesięciominutowego wystąpienia dotyczącego Państwa organizacji i dofinansowanych działań kulturalnych. Będzie to dodatkowa okazja do promocji zarówno organizacji, jak i samych inicjatyw.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które umożliwi uzyskanie dodatkowej wiedzy na temat wciąż dostępnych źródeł dofinansowania oraz bliższe poznanie organizacji działających w naszym regionie, wymiany myśli i identyfikacji potencjalnych partnerów dla dalszych działań.

Organizacje zainteresowane wzięciem udziału w seminarium oraz warsztacie zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: .

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w seminarium. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu (telefon: 91 424 31 17)

Program:

11:00 - 11:40
WYKŁAD: Środowiskowe sposoby postrzegania kultury w Szczecinie
dr hab. Marek Gorzko, Instytut Socjologii US

11:40 -12:30
Prezentacja organizacji pozarządowych działających w sektorze kultury

12:30 - 13:30
PANEL DYSKUSYJNY: Ile jest kultury w kulturze? Wolność artystyczna a wymogi finansowania

13:30 - 14:00
Lunch

14:00 - 18:00

WARSZTAT: Fundusze zewnętrzne na działalność organizacji pozarządowych w sektorze kultury - strategie na najbliższe miesiące mgr Robert Bartłomiejski


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Szczeciński Inkubator Kultury
Miejsce: Szczeciński Inkubator Kultury, al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: 2011-10-21
Organizator:

Szczeciński Inkubator Kultury

Adres:

al.Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Tel.:

91 424 31 17

Faks:

91 421 0204

E-mail:

krabinska@mediadizajn.pl

Www:

http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kultura