Przejdź do treści głównej

Big Swap Party vol. 6 w Szczecinie

autor(ka): Katarzyna Pietrala
2011-09-23, 14:59
archiwalne
Big swap party
SWAP to impreza towarzyska, podczas której uczestnicy wymieniają się ubraniami, akcesoriami, biżuterią. Najbliższa: 8 października 2011!

Idea SWAPA opiera się na obserwacji, że każdy z nas ma w domu ubranie, książki czy płyty, które z jakiegoś powodu nie leżą już w sferze naszego zainteresowania. Może to być nieudany zakup, nietrafiony prezent czy coś, co po prostu przestało się podobać. Impreza swapowa jest znakomitą okazją, aby pozbyć się takich rzeczy, znajdując im nowego właściciela. Wszystko to bardzo tanio i ekologicznie! Takie miejsca to okazja do wyłapania prawdziwych perełek – z zakresu mody, muzyki, filmu czy literatury!

Wstęp na SWAPA za symboliczną złotówkę bądź kwiatka w doniczce, który przyozdobi Naszą siedzibę :)

BIG SWAP PARTY VOL. 6 odbędzie się w ramach akcji „Zamień odpady na kulturalne wypady” zorganizowanej przez Federację Zielonych GAJA podczas Dni Otwartych Szczecińskiego Inkubatora Kultury. Impreza jest częścią akcji „Szczecin Wita Studentów”.

W ramach programu będzie można uzyskać informacje o Inkubatorze i organizacjach z Nami współpracujących, chętnych gości oprowadzimy po siedzibie Inkubatora.

Dodatkowe atrakcje to malowanie graffiti na chodniku przed siedzibą Inkubatora, wernisaż Małgorzaty Goludy pt. „Sprawiedliwość” oraz coś „na ząb” - placki meksykańskie a dla spragnionych kawa i herbata.

Przygotowałyśmy dla was kilka wskazówek:

1. Rejestrujemy się na stronie www.mediadizajn.pl (piszemy ile rzeczy chcemy przynieść)

2. Każdy przynosi tyle rzeczy, ile chce, a ich przybliżona ilość określa w zgłoszeniu (odzież, także dziecięca, buty, torebki, biżuteria, książki, płyty, zabawki itp.), pamiętajmy aby to były rzeczy czyste i NIEZNISZCZONE, nadające się do dalszego użytku.

3. Przygotowujemy swoje własne metki, które przypinamy do swoich rzeczy, tak aby nie zginęły (organizator nie odpowiada za rzeczy zaginione).

4. Przychodzimy z własnymi wieszakami.

5. Ometkowane rzeczy z nazwiskiem osoby, ktora je przyniosła zostają wywieszone w jednym miejscu. Gdy upatrzymy sobie jakąś rzecz, musimy odszukać jej właściciela, pokazać mu swoje rzeczy - jeżeli bedzie chciał coś z Twoich ubrań - dogadujcie się. Jesli jednak niczego nie znajdzie, a ktoś inny chce upatrzony przez Ciebie ciuch i ma coś interesujacego dla właściciela, wtedy Twoja oferta nie jest brana pod uwagę. Pierwszeństwo ma wymiana bezpośrednia 1 na 1.

6. Jeżeli nie dojdzie do wymiany Waszych ubrań, możecie robic trójkąty: A bierze coś od B, B bierze coś od C, a C bierze coś od A.

7. Jeżeli dalej nie dochodzi do wymiany, mozecie na samym końcu imprezy wycenić daną rzecz w przedziale max 1-5 zł.

8. Jedyna dopuszczalna forma normalnej wyceny rzeczy i sprzedaży to rękodzieło (jedynie rzeczy, które właściciel sam wykonał).

9. Można też oddawać rzeczy za darmo!

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90

Kontakt: Katarzyna Pietrala

Tel. 914243117 lub 914240464


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Szczeciński Inkubator Kultury
Miejsce: Szczeciński Inkubator Kultury, Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: 2011-10-08
Organizator:

Stowarzyszenie Media Dizajn

Adres:

Zakole 31 lok. 5, 71-454 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Tel.:

914243117

Faks:

914210204

E-mail:

kpietrala@mediadizajn.pl

Www:

http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia, środowisko
  • konsumenci
  • rozrywka