Przejdź do treści głównej

Konkurs językowy

autor(ka): Kazimierz Mroczek
2002-04-29, 12:02
Śląscy licealiści mogą zareklamować Europie swój region.
Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim, przy którym działa Szkolny Klub Europejski, organizuje konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół średnich na temat "Jak zareklamowałbym swój region, gdybym dostał pracę w instytucjach europejskich". Patronat honorowy nad konkursem objął Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce i Wojewoda Śląski.

Konkurs jest propozycją dla uczniów szkół średnich województwa śląskiego oraz zaprzyjaźnionych szkół w Republice Czeskiej. Nie mogą w nim uczestniczyć uczniowie klas z rozszerzonym językiem angielskim. Każda szkoła może wysłać maksymalnie cztery najlepsze prace.

Zainteresowani uczniowie do 15 czerwca 2002 roku powinni przesłać pisemną pracę na ten temat na adres organizatora. Komisja konkursowa wyłoni 20 najlepszych prac, których autorzy zostaną zaproszeni do finałów przewidzianych na październik.

Na stronie www.wodzislaw.ekonomik.prv.pl można się zapoznać z regulaminem Konkursu.
Źródło: inf. własna
Organizator:

Kazimierz Mroczek, Zespół Szkół Ekonomicznych

Adres:

Wodzisław Śląski ul. Szkolna 1, 44-300 ,

Tel.:

(32) 455 22 70, 604 360 809

Faks:

(32) 455 40 56

E-mail:

mrokazim@poczta.onet.pl

Www:

www.  republika.pl/economik 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • dzieci
  • edukacja i wychowanie
  • rozwój regionalny
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Co zostanie im w głowie po wakacjach w Pawłowie?

W niewielkim Pawłowie, wsi w gminie Chojnice, naprawdę sporo się dzieje. Aktualnie młodzi mieszkańcy tej miejscowości biorą udział w projekcie „Co zostanie nam w głowie po wakacjach w Pawłowie?”, dzięki któremu mają szansę zwiększyć swoją wiedzę na temat nauk ścisłych. Dla dzieci i młodzieży to naprawdę ważna inicjatywa …
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Kim są Kosznajdrzy? Oni już wiedzą [foto]

W niewielkiej miejscowości Silno w gminie Chojnice od niedawna realizowany jest projekt „Rzeźbimy, malujemy – Kosznajderię poznajemy”. Dzięki temu programowi dzieci i młodzież z tej miejscowości mają okazję dowiedzieć się czegoś na temat Kosznajdrów – niemieckiego ludu, który dawniej żył na tych terenach.