Przejdź do treści głównej

"Aktywny Senior" - rekreacyjna propozycja dla osób starszych

autor(ka): Aneta Dowiedczyk
2007-08-09, 11:14
Prowadzony w Warszawie program "Aktywny Senior" obejmuje zajęcia Nordic Walking dla osób starszych na terenie Warszawy. Jej organizatorka podejmie współpracę z Klubami Seniorów, z Uniwersytetami Trzeciego Wieku.
Szanowne Seniorki i Seniorzy,
Nazywam się Aneta Dowiedczyk, jestem Instruktorem Nordic Walking i Gymstick. Chciałabym Państwu zaproponować Program Aktywny Semnior z Nordic Walking.

Nordic Walking to nowa dyscyplina, która zdobywa coraz liczniejsze grupy zwolenników na całym świecie i w Polsce. Ta prosta i łatwa aktywność ma wiele zalet, których doświadcza każdy ćwiczący: - jest to sport nieskomplikowany, dostępny dla każdego bez względu na wiek czy płeć - poprawia samopoczucie - dodaje energii - rozluźnia mięśnie - poprawia koordynacje ruchową - jest doskonałym narzędziem rehabilitacyjnym dla osób z problemami z kręgosłupem, po zawałach - poprawia sprawność układu krążenia - regularne spacery kształtują sylwetkę - relaksuje i dotlenia maszerujących - jest to ruch bezpieczny - kije stabilizują i sylwetkę.

Swoje zajęcia prowadzę już od dwóch lat. Program Aktywny Senior został stworzony specjalnie dla seniorów, którzy chcieliby pozostać aktywni pomimo wieku.

W związku z tym swoją ofertę kieruję właśnie do Państwa. Możliwe jest stworzenie grup złożonych wyłącznie z uczestników Państwa Uniwersytetu. Zajęcia trwają godzinę, są prowadzone w Lesie Kabackim - możliwe jest inne miejsce - dogodniejsze dla Państwa.

Aneta Dowiedczyk, Nordic Sport tel. 506 249 504, www.nordicsport.waw.pl.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • dla seniorów ~lizka 05.06.2009, 10:09 do poczytania w wolnej chwili http://senior.netbird.pl/ ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • seniorzy
  • sport
Sekcja +

Tylko "organizacje-przedsiębiorcy" składają sprawozdanie do KRS

Monika Chrzczonowicz, poradnik.ngo.pl
Stowarzyszenie lub fundacja, które są zarejestrowane w KRS, ale nie prowadzą działalności gospodarczej, nie składają sprawozdania finansowego do KRS. Obowiązek ten dotyczy tylko przedsiębiorców. Ekspertka Informatorium wyjaśnia, z czego to wynika.
Sekcja +

Fundacja OPP: dwa obowiązkowe sprawozdania merytoryczne

Aneta Krawczyk, poradnik.ngo.pl
Fundacje mające status organizacji pożytku publicznego (OPP) mają więcej obowiązków sprawozdawczych niż inne organizacje. Oprócz sprawozdania merytorycznego, składanego do „swojego” ministra, muszą też opublikować na stronie internetowej ministra pracy sprawozdania związane z posiadaniem statusu OPP.