Przejdź do treści głównej

"Aktywny Senior" - rekreacyjna propozycja dla osób starszych

autor(ka): Aneta Dowiedczyk
2007-08-09, 11:14
archiwalne
Prowadzony w Warszawie program "Aktywny Senior" obejmuje zajęcia Nordic Walking dla osób starszych na terenie Warszawy. Jej organizatorka podejmie współpracę z Klubami Seniorów, z Uniwersytetami Trzeciego Wieku.
Szanowne Seniorki i Seniorzy,
Nazywam się Aneta Dowiedczyk, jestem Instruktorem Nordic Walking i Gymstick. Chciałabym Państwu zaproponować Program Aktywny Semnior z Nordic Walking.

Nordic Walking to nowa dyscyplina, która zdobywa coraz liczniejsze grupy zwolenników na całym świecie i w Polsce. Ta prosta i łatwa aktywność ma wiele zalet, których doświadcza każdy ćwiczący: - jest to sport nieskomplikowany, dostępny dla każdego bez względu na wiek czy płeć - poprawia samopoczucie - dodaje energii - rozluźnia mięśnie - poprawia koordynacje ruchową - jest doskonałym narzędziem rehabilitacyjnym dla osób z problemami z kręgosłupem, po zawałach - poprawia sprawność układu krążenia - regularne spacery kształtują sylwetkę - relaksuje i dotlenia maszerujących - jest to ruch bezpieczny - kije stabilizują i sylwetkę.

Swoje zajęcia prowadzę już od dwóch lat. Program Aktywny Senior został stworzony specjalnie dla seniorów, którzy chcieliby pozostać aktywni pomimo wieku.

W związku z tym swoją ofertę kieruję właśnie do Państwa. Możliwe jest stworzenie grup złożonych wyłącznie z uczestników Państwa Uniwersytetu. Zajęcia trwają godzinę, są prowadzone w Lesie Kabackim - możliwe jest inne miejsce - dogodniejsze dla Państwa.

Aneta Dowiedczyk, Nordic Sport tel. 506 249 504, www.nordicsport.waw.pl.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • dla seniorów ~lizka 05.06.2009, 10:09 do poczytania w wolnej chwili http://senior.netbird.pl/ ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • seniorzy
  • sport