DZIŚ

kalendarz | termin ucieka | newsletter | dodaj wiadomość

"Aktywny Senior" - rekreacyjna propozycja dla osób starszych

Prowadzony w Warszawie program "Aktywny Senior" obejmuje zajęcia Nordic Walking dla osób starszych na terenie Warszawy. Jej organizatorka podejmie współpracę z Klubami Seniorów, z Uniwersytetami Trzeciego Wieku.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Aneta Dowiedczyk

2007-08-09, 11.14
Szanowne Seniorki i Seniorzy,
Nazywam się Aneta Dowiedczyk, jestem Instruktorem Nordic Walking i Gymstick. Chciałabym Państwu zaproponować Program Aktywny Semnior z Nordic Walking.

Nordic Walking to nowa dyscyplina, która zdobywa coraz liczniejsze grupy zwolenników na całym świecie i w Polsce. Ta prosta i łatwa aktywność ma wiele zalet, których doświadcza każdy ćwiczący: - jest to sport nieskomplikowany, dostępny dla każdego bez względu na wiek czy płeć - poprawia samopoczucie - dodaje energii - rozluźnia mięśnie - poprawia koordynacje ruchową - jest doskonałym narzędziem rehabilitacyjnym dla osób z problemami z kręgosłupem, po zawałach - poprawia sprawność układu krążenia - regularne spacery kształtują sylwetkę - relaksuje i dotlenia maszerujących - jest to ruch bezpieczny - kije stabilizują i sylwetkę.

Swoje zajęcia prowadzę już od dwóch lat. Program Aktywny Senior został stworzony specjalnie dla seniorów, którzy chcieliby pozostać aktywni pomimo wieku.

W związku z tym swoją ofertę kieruję właśnie do Państwa. Możliwe jest stworzenie grup złożonych wyłącznie z uczestników Państwa Uniwersytetu. Zajęcia trwają godzinę, są prowadzone w Lesie Kabackim - możliwe jest inne miejsce - dogodniejsze dla Państwa.

Aneta Dowiedczyk, Nordic Sport tel. 506 249 504, www.nordicsport.waw.pl.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


dla seniorów - 2009-06-05, 10:09
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.