Nagroda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Sektor 3.0 edycja 2018 przyznana! [patronat ngo.pl]
autor(ka): opr. ngo.pl
Co roku w trakcie Festiwalu Sektor 3.0 Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności wyróżnia organizacje, które mają szczególne osiągnięcia w wykorzystaniu nowych technologii w bieżących działaniach. W tym roku nagrodę odebrało Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna z Ostródy.

Nagroda dedykowana jest organizacjom, które na co dzień w swoich działaniach wykorzystują narzędzia z obszaru ICT i nowych technologii.

Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna z Ostródy Nagrodę otrzymało: „Za wykorzystanie nowych technologii w codziennych działaniach stowarzyszenia. Stworzenie internetowej telewizji nastawionej na nagłaśnianie ważnych problemów społecznych i lokalnych. Wyprodukowanie ponad 200 materiałów udostępnianych na zasadach creative-commons. Podejmowanie działań factcheckingowych, a także tworzenie przestrzeni dla każdego, kto chce rozwijać swoje kompetencje cyfrowe i dziennikarskie”.

organizator: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
adres: Królowej Marysieńki 48, 02-954 Warszawa-Wilanów, woj. mazowieckie
tel.: 22 550 28 00, faks: 22 550 28 01
e-mail: paff@pafw.pl
www: http://www.pafw.pl 
organizator: Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych Rzeczjasna
adres: Słowackiego 13, 14-100 Ostróda, woj. WN
e-mail: biuro@simrzeczjasna.pl
www: http://www.simrzeczjasna.pl 
źródło: Sektor 3.0
data publikacji: 2018-05-29
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!