CRM dla organizacji non-profit
autor(ka): Soldevelo Social Impact Foundation
Z każdym rokiem organizacje pozarządowe w Polsce stają się coraz bardziej profesjonalne. Dlatego wiele z nich zaczyna również używać oprogramowania, które dotychczas kojarzyło się wyłącznie ze światem biznesu. CRM, czyli platforma do zarządzania relacjami z klientami całkowicie zmieni sposób, w jaki komunikujecie się ze swoimi darczyńcami.

Dzięki oprogramowaniu typu CRM możemy m.in. tworzyć bazy danych na temat osób, które wspierają naszą organizację. Dlaczego jest to takie ważne? Pozwala to nam poznać ich nieco lepiej, dowiedzieć się o nich kilku wartościowych informacji. Dzięki temu nasze relacje z darczyńcami mogą wejść na zupełnie nowy poziom. Na przykład maile, które wyślemy do nich z prośbą o donację, staną się bardziej osobiste. Będą przemawiały nie do anonimowego odbiorcy, leczy do jednej, konkretnej osoby. Sprawi to, iż darczyńcy poczują większą więź z naszą organizacją, co może także przełożyć się na większą szczodrość.

Fundraising, aby być skuteczny, musi korzystać z jak najlepszych narzędzi marketingowych. Nie bądź w tyle za wielkimi fundacjami i samemu zobacz, co oprogramowanie typu CRM może zrobić dla Ciebie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na www.soldevelofoundation.org.

 

organizator: Soldevelo Social Impact Foundation
adres: Aleja Zwycięstwa 96 98, 81-451 Gdynia,
tel.: 690 020 966, e-mail: kontakt@soldevelofoundation.org
www: http://soldevelofoundation.org 
źródło: Soldevelo Social Impact Foundation
data publikacji: 2018-05-24
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!