Ludzie listy piszą... Platformy mailingowe dla organizacji pozarządowych
autor(ka): Soldevelo Social Impact Foundation
Trudno sobie dzisiaj wyobrazić rozpoczęcie dnia w biurze bez sprawdzenia skrzynki mailowej i przeczytania najbardziej interesujących nas wiadomości. W podobny sposób zaczynają swoją pracę miliony osób na całym świecie. Warto więc wykorzystać ten środek komunikacji do promocji swojej organizacji i jej działań.

Platformy mailingowe w znacznym stopniu ułatwiają nam przeprowadzenie kampanii marketingowych poprzez wiadomości e-mail. Nie musimy się już obawiać, że nasz newsletter trafi do skrzynki do spamem. Zadbają one również o stronę graficzną naszych wiadomości – do wyboru dostaniemy mnóstwo gotowych wzorów maili, które przykują wzrok potencjalnych odbiorców. Dużo łatwiejsza staje się również organizacja kampanii mailingowej, dzięki odpowiedniemu zarządzaniu kontaktami, czy też możliwości pracy w zespole.

Każdego dnia do skrzynek mailowych trafia setki wiadomości. Spraw, aby newsletter Twojej organizacji najbardziej się wyróżnił!

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na: www.soldevelofoundation.org.

organizator: Soldevelo Social Impact Foundation
adres: Aleja Zwycięstwa 96 98, 81-451 Gdynia,
tel.: 690 020 966, e-mail: kontakt@soldevelofoundation.org
www: http://soldevelofoundation.org 
źródło: Soldevelo Social Impact Foundation
data publikacji: 2018-05-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!