Wrocław. Kurs florystyki zaawansowany
autor(ka): Karolina Wróblewska
Kurs florystyki zaawansowany to szkolenie dla osób, które chcą zdobyć dodatkowe umiejętności z zakresu florystyki i nauczyć się wykonywania ciekawych i bardziej skomplikowanych kompozycji. Najbliższy kurs już od 28 lipca. Udział płatny.

Akademia Florystyki

Akademia Florystyki to placówka oświatowa organizująca kursy przygotowujące do zawodu florysty. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, Akredytacja Kuratorium Oświaty oraz doświadczona kadra. Nasze zajęcia prowadzą floryści, którzy na co dzień prowadzą własne kwiaciarnie i na bieżąco śledzą trendy we florystyce.

Kurs florystyki zaawansowany

Kurs zaawansowany skierowany jest dla osób, które posiadają szkolenie florystyczne na poziomie podstawowym lub doświadczenie w pracy z kwiatami. Na kursie uczestnicy zdobywają umiejętności tworzenia bardziej skomplikowanych i oryginalnych kompozycji.

Program kursu obejmuje:

Szczegóły dotyczące kursu >> kurs florystyczny zaawansowany

Kurs obejmuje 60 godzin szkoleniowych i organizowany jest w trybie weekendowym. Zajęcia odbywają się w trzy kolejne weekendy.

Zobacz wszystkie terminy szkoleń >> florystyka Wrocław

Kontakt

Akademia Florystyki
Łódź, Stefana Jaracza 36b/lok. 3 tel. 42 637 23 73 mail:

Zobacz nas

Facebook

YouTube

Instagram

Akademia Florystyki

miejsce: Łaciarska 28, 50-146 Wrocław, woj. dolnośląskie
organizator: Akademia Florystyki, Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego
adres: Jaracza Stefana 36 B/3, 90-252 Łódź, woj. łódzkie
tel.: 42 637 23 73, e-mail: biuro@akademiaflorystyki.pl
www: http://www.akademiaflorystyki.pl/ 

data publikacji: 2018-03-14
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!