Wrocław. Szkolenie "Współpraca NGO z biznesem - jak zacząć?"
autor(ka): Stanisław
Szkolenie skierowane jest do osób działających w sektorze, które chcą: nawiązać współpracę z biznesem, ale nie wiedzą, jak; poznać jakie są możliwości współpracy; rozszerzyć zasięg swojej działalności w partnerstwie z biznesem; poznać najlepsze praktyki współpracy NGO-Biznes. Zajęcia odbędą się 15 lutego 2018 we Wrocławiu. Udział płatny.

Na szkoleniu uczestnicy zdobędą więdzę:

- Dlaczego warto współpracować z biznesem?
- Jak powinien wyglądać cyckl takiej współpracy?
- Jak dotrzeć do partnerów biznesowych?
- Jak stworzyć atrakcyjną ofertę?
- Korzyści ze współpracy z biznesem
- Jakie istnieją możliwości współpracy z biznesem
- Co to jest CSR - Społeczna Odpowiedzialnosć Biznesu - Czym jest wolontariat pracowniczy - Korzyści ze współpracy z NGO dla biznesu

Prowadzący: Stanisław Skórski - Kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie oraz Sektorze 3. Zrealizował kilkanaście projektów społecznych we współpracy z biznesem w Polsce oraz Kenii m.in.: Akademia Rozwoju Lidera Społecznego, Zwalczanie przemocy domowej w Kenii, Śniadanie CSR czy Targi NGO. Pomysłodawca i realizator konferencji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu. Przeprowadził kilkaset godzin szkoleniowych z zakresu współpracy biznesu z organizacjami pozarządowymi.

Data: 15.02.2018
Godziny: 17:30-20:30
Miejsce: Krawiecka 1, Wrocław (Krawiecka Center) Koszt inwestycji: 165 PLN Ilość osób: 6-8 osobowa grupa

Zapisy przez :

- Stronę www --> http://akademiaodpowiedzialnosci.pl/projekty_czytaj?id=93&t=Szkolenie___Wspolpraca_NGO_z_Biznesem___jak_zaczac_ - Evenea -->https://wspolpracangobiznes.evenea.pl/

miejsce: Krawiecka, 50-148 Wrocław, woj. dolnośląskie
organizator: Akademia Odpowiedzialnego Biznesu
adres: Legnicka 65, 54-205 Wrocław, woj. DS
tel.: 502 352 388, e-mail: fundacja@akademiaodpowiedzialnosci.pl
www: http://akademiaodpowiedzialnosci.pl 

data publikacji: 2018-01-03
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!