Edukacja finansowa dla każdego - ogólnopolskie seminarium w Warszawie
autor(ka): Magda Hojnor
Partnerstwo na rzecz Edukacji Finansowej zaprasza na ogólnopolskie seminarium „Edukacja finansowa dla każdego!” w dniu 4 grudnia 2017 w Centrum Biznesowym Ogrodowa 58 w Warszawie. W tym roku chcemy skupić się na edukacji finansowej dzieci i młodzieży, problematyce „frankowiczów” oraz standardach edukacji finansowej.

Podczas seminarium porozmawiamy o edukacji finansowej młodych Polaków, sprawdzimy na ile i gdzie mogą zdobyć wiedzę z zakresu podstaw edukacji finansowej oraz czy tworząc kolejne pokolenie będą mieli szanse uniknąć problemów finansowych. Wspólnie z naszymi gośćmi i uczestnikami przyjrzymy się edukacji formalnej i nieformalnej w tym zakresie, poruszymy problematykę „frankowiczów” i możliwości ich wsparcia oraz zastanowimy się na ile ważne są standardy pracy w edukacji finansowej i jaki mają wpływ na edukatora oraz uczestnika.

Naszymi gośćmi będą przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Finansów, Rzecznika Finansowego, Rzecznika Praw Obywatelskich a także wielu organizacji i instytucji aktywnie działających w obszarze finansów i edukacji.

Seminarium to również okazja do spotkania partnerów projektowych czy wymiany doświadczeń i znalezienia wspólnych rozwiązań problemów.

Serdecznie zapraszamy edukatorów i trenerów finansowych, przedstawicieli organizacji i instytucji zajmujących się edukacją finansową, przedsiębiorczością oraz działalnością szeroko pojmowaną na rzecz dzieci i młodzieży.

Formularz zgłoszeniowy oraz program wydarzenia znajduje się na stronie www.edukacja-finansowa.org. Na zgłoszenia czekamy do 1 grudnia 2017. Osobom spoza warszawy oferujemy zwrot kosztów podróży.

Wydarzenie jest dofinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

miejsce: Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa,
organizator: Fundacja Innowacja i Wiedza
adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 18 5b, 02-797 Warszawa-Ursynów, woj. mazowieckie
tel.: 22 225 25 48, e-mail: fiiw@fiiw.pl
www: http://www.fiiw.pl 
źródło: FIIW
data publikacji: 2017-11-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!