Kraków. Spotkanie SIG - Biogospodarka
autor(ka): Beata Osolińska
Klaster LifeScience Kraków zaprasza na spotkanie SIG poświęcone tematyce biogospodarki, które odbędzie się już 23 listopada 2017 r. Biogospodarka jest jednym z kluczowych zagadnień ujętych w Regionalnej Strategii Innowacji Małopolski, zawartym w ramach inteligentnej specjalizacji „Nauki o Życiu”.

Jeżeli zastanawiasz się: jaką szansę stanowi rozwój biogospodarki dla naszego regionu? jak rozwinąć naukę i innowacje w biogospodarce? jak zwiększyć potencjał biogospodarki? jakie technologie stanowią fundament dla biogospodarki w naszym kraju? – Nie czekaj już teraz zarejestruj się na nasze wydarzenie. Na te oraz inne pytania odpowiemy podczas jego trwania. Uczestnicząc w nim będziesz miał możliwość poznania ciekawych ludzi, porozmawiania z ekspertami oraz wyjaśnienia wszystkich wątpliwości.

Prelekcje wygłoszą:

Panel dyskusyjny z zaproszonymi gośćmi poprowadzi Kazimierz Murzyn z Klastra LifeScience Kraków.

Spotkanie adresowane jest do firm, jednostek naukowych, jednostek badawczo-rozwojowych, organizacji pozarządowych, władz lokalnych i innych przedsięwzięć, które mogą mieć wpływ na rozwój biogospodarki w naszym kraju

miejsce: Al. Adama Mickiewicza 21B, 31-121 Kraków, woj. małopolskie
organizator: Fundacja Klaster Lifescience Kraków
adres: Prof. Michała Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków, woj. MA
tel.: 12 297 46 05, faks: 12 297 46 46
e-mail: klaster@lifescience.pl
www: http://lifescience.pl 
źródło: Klaster LifeScience Kraków
data publikacji: 2017-11-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!