Nowe ogłoszenia na ngo.pl
autor(ka): Redakcja portalu NGO.pl
Drogie użytkowniczki, drodzy użytkownicy NGO.pl, przedstawiamy Wam pierwszy krok w procesie zmiany portalu ngo.pl, którego celem jest usprawnienie działania ngo.pl i jego rozwój. Dziś prezentujemy Wam nowe ogłoszenia.

W nowych ogłoszeniach:

Łatwiej znajdziesz!

Łatwiej dodasz!

Co nowe ogłoszenia oznaczają dla ngo.pl?

Od 17 lat portal ngo.pl wspiera organizacje pozarządowe. Otwieramy nowe serwisy, poszerzamy i uzupełniamy działy w poradnik.ngo.pl, tworzymy infografiki i filmy instruktażowe. Udostępniamy wygodne narzędzia: kalkulatory, instrukcje, formularze. Udzielamy porad. Wszystkie te działania prowadzimy bezpłatnie, tak aby wszystkie organizacje – także te z małymi budżetami, młode i opierające się na pracy wolontariuszy – mogły z nich korzystać. Dlatego na podstawowym poziomie ogłoszenia nadal są bezpłatne, płaci się tylko za ich wyróżnienie.

Mam opublikowane ogłoszenie, czy coś muszę zrobić?

Nic. Wszystkie Twoje ogłoszenia nadal wyświetlają się w portalu. Zobaczysz je także gdy, tak jak do tej pory, zalogujesz się na moje.ngo.pl. Wszystkie Twoje ogłoszenia powinny być widoczne. Wszystkie linki powinny działać bez problemów – niczego nie musisz robić.

Błędy i niedogodności

Nowe ogłoszenia testowaliśmy przez wiele tygodni – wydaje nam się, że aktualna wersja jest wolna od błędów. Może się natomiast okazać, że coś przegapiliśmy. Prosimy Cię o wyrozumiałość i z góry przepraszamy, jeśli dotknie Cię jakiś problem. Jeśli tak się stanie, prosimy o kontakt (informacje kontaktowe znajdziecie poniżej).

Zgłaszanie błędów

Bardzo prosimy o wiadomość na adres . W temacie wiadomości wpisz “Problem z nowymi ogłoszeniami” – to pozwoli nam szybko przekierować wiadomość do kogo trzeba.

Bardzo prosimy o to, aby zgłoszenie błędu zawierało:

Mamy ogromną nadzieję, że nowe ogłoszenia się Wam spodobają. Prosimy o komentarze do tego wpisu, te pozytywne, jak i negatywne.

Projekt realizujemy dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, której bardzo chcielibyśmy podziękować za pomoc. Bez PAFW nie bylibyśmy w stanie zrealizować tak dużego przedsięwzięcia. Dziękujemy!

Nowe ogłoszenia powstały we współpracy z firmami Witkac i Enveloop Studio. Dziękujemy za kreatywność, cierpliwość i zaangażowanie.

Redakcja portalu NGO.pl

źródło: inf. własna ngo.pl
data publikacji: 2017-11-01
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!