Zamów poradnik: Mocni w promocji
autor(ka): RN, sklep.ngo.pl
Prowadzisz fundację, stowarzyszenie lub planujesz je założyć? Dowiedz się, jak mówić o działaniach organizacji w sposób angażujący dla innych, jak chwalić się waszymi sukcesami. Zamów poradnik „Mocni w promocji”.

Organizacje pozarządowe nie zawsze potrafią mówić o swoich działaniach w sposób atrakcyjny i pokazujący ich działalność jako ciekawą i użyteczną. W profesjonalnej, skutecznej promocji, która pozwoli uniknąć różnych błędów, pomoże wydawnictwo Stowarzyszenia Klon/Jawor – „Mocni w promocji. Podręcznik dla organizacji pozarządowych”.

Co w „Mocni w promocji"?

Dziewięć rozdziałów podręcznika, w których opisano planowanie i realizowanie działań promocyjnych w organizacji, zawiera:

Z dostępnych teorii i praktyki autorki podręcznika wybrały to, co ich zdaniem najbardziej przydaje się w stowarzyszeniach i fundacjach oraz pozwala im skutecznie promować działania. Wykorzystały też praktyczne doświadczenia z koordynowania różnych ogólnopolskich działań promocyjnych, współpracy z organizacjami z całego kraju oraz praktyki wynikające z przeprowadzonych przez nie szkoleń związanych z tymi tematami.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć spis treści i wybrane fragmenty „Mocni w promocji”.

Jak kupić?

Zamów podręcznik w sklepie internetowym >>

Wydanie 2, 2014, 165 stron
Cena: 26,25 zł/1 egz.
Autorki: Małgorzata Borowska, Izabela Dembicka-Starska
Wydawca: Stowarzyszenie Klon/Jawor

Poradnik jest też dostępny w sprzedaży w formacie pdfa on-line >>

Zamów praktyczny notes ngo.pl lub pozarządową koszulkę – sprawdź ofertę: NOTESY, KOSZULKI.

***

Publikacja została wydana w serii ABC III SEKTORA. ABC to nowoczesne poradniki Stowarzyszenia Klon/Jawor dla stowarzyszeń i fundacji oraz osób zajmujących się działalnością społeczną. Inne tytuły z tej serii: „Pakiet startowy. Poradnik dla nowo powstałych organizacji”, "Działalność odpłatna organizacji pozarządowych. Praktyczny poradnik >>>".

 

organizator: Stowarzyszenie Klon/Jawor
adres: Szpitalna 5 lok. 5, 00-031 Warszawa, woj. mazowieckie

data publikacji: 2018-07-20
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!