Przejdź do treści głównej

podobne wiadomości

28 kwietnia 2008
 • Fundusze / pomorskie

  Gdańska Konferencja Ekonomii Społecznej

  Gdańska Konferencja Ekonomii Społecznej to trzydniowe, międzynarodowe wydarzenie, którego celem jest spotkanie osób związanych z ekonomią społeczną w Polski i na świecie oraz dyskusja na temat możliwości rozwoju tego sektora w Polsce.
  0
28 maja 2007
 • Skonsultuj projekt nowelizacji Ustawy o spółdzielniach socjalnych

  Przy udziale Partnerstwa na Rzecz Rozwoju "Tu jest praca" w ramach tzw. "Grupy Trydenckiej" powstał projekt nowelizacji Ustawy o spółdzielniach socjalnych. Autorem dokumentu jest Cezary Miżejewski (Radca Ministra w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego). Twórcy projektu zapraszają do zgłaszania uwag.
  0
23 marca 2007
 • Fundusze / opolskie

  Opolskie. Konkurs ofert "Rozwój kontaktów i współpracy międzynarodowej"

  Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych pn. "Rozwój kontaktów i współpracy międzynarodowej"", związanego z realizacją zadań Samorządu Województwa w zakresie współpracy zagranicznej regionu realizowanej wspólnie z regionami partnerskimi i innymi partnerami zagranicznymi przez organizacje i inne…
  0
20 marca 2007
 • lubuskie

  Zjazd Spółdzielni Socjalnych

  W dniu 4 maja 2007 planowany jest zjazd funkcjonujących spółdzielni socjalnych. Organizatorem jest Spółdzielnia Socjalna w Kwidzyniu. Tematem będzie podjęcie decyzji o powołaniu Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych.
  0
12 marca 2007
26 lutego 2007
16 lutego 2007
 • Fundusze / małopolskie

  Konkurs „Razem bezpieczniej” w Małopolsce

  W związku z realizacją rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” została zabezpieczona rezerwa celowa w wysokości 3 mln złotych na realizację konkretnych projektów przez jednostki samorządu terytorialnego i organizacje pozarządowe w poszczególnych województwach…
  0