Przejdź do treści głównej

Warszawa. Darmowe, praktyczne zajęcia o psychologii grup

autor(ka): Mikołaj Czyż
2014-07-30, 08:45
bezpłatne
archiwalne
PSPiTPP zaprasza na zajęcia prowadzone metodą "Procesu Grupowego", które odbędą się 3 sierpnia (niedziela) 2014 w Warszawie. "Procesy Grupowe" stanowią aplikacje koncepcji psychologii zorientowanej na proces w pracy nad konfliktami i facylitacji zjawisk występujących w grupach i społecznościach. Zajęcia poprowadzi psychoterapeuta Mikołaj Czyż. Udział jest darmowy, konieczna jest rezerwacja miejsc.

Zaproszenie skierowane jest do osób, które poruszone są kwestiami społecznymi, zagadnieniami dotyczącymi społeczności, w której żyją lub/i zainteresowane badaniem w grupie ważnych dla siebie tematów. Zajęcia mają formę praktyczną i przeznaczone są dla wszystkich – nie są potrzebne wcześniejsze doświadczenia udziału w procesach grupowych. Każdy proces grupowy poprzedzony będzie krótkim wstępem teoretycznym pozwalającym tym uczestnikom, którzy nie spotkali się dotąd z tą metodą pracy, zorientować się, na czym polega.

Procesy grupowe stanowią praktyczne narzędzie pracy nad trudnościami występującymi w grupie/społeczności/kulturze i facylitacji (wspierania rozwiązania) konfliktów. Przypominają nieco panele dyskusyjne, ale celem procesów grupowych jest nie tylko zwiększenie wiedzy o stanowiskach występujących w kontekście danego zagadnienia, ale też odnajdywanie ich wzajemnych oddziaływań. Pozwalają dowiadywać się o danym wydarzeniu lub konflikcie i o jego dynamice (o rolach, które je tworzą) oraz poznawać ich wymiar osobisty.

Konieczna jest rezerwacja miejsc.

Więcej informacji i zapisy na: www.mikolajczyz.pl/wydarzenia/cykl-procesow-grupowych-2014/

Termin: 3.08.2014, niedziela, godz. 17-19

Miejsce: ul. Filtrowa 69 lokal 13, Warszawa

Informacje i zapisy: 601 376 474,

Superwizja: Michał Duda

= = =

Mikołaj Czyż jest warszawskim psychoterapeutą w programie licencyjnym Instytutu Psychologii Procesu. Współtworzy szereg projektów, w tym Centrum Par (terapia par prowadzona przez dwoje psychoterapeutów), blog o psychologii związków czy program pomocy psychoterapeutycznej dla obcokrajowców i par międzykulturowych. Należy do Centrum Dialogu Społecznego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Centrum Rozwoju dla Par, Filtrowa 69 lok. 13, 601 532 319, 02-055 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2014-08-03
Organizator:

Polskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu

Adres:

Filtrowa 69, 02-055 Warszawa, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • rozwój zawodowy