Przejdź do treści głównej

Warszawa. Dwugodzinne, nieodpłatne zajęcia psychologiczne "Proces Grupowy"

autor(ka): Agnieszka Serafin
2014-07-24, 09:44
archiwalne
Polskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu zaprasza na zajęcia prowadzone metodą "Procesu Grupowego", które odbędą się 27 lipca (niedziela) 2014 w Warszawie. "Procesy Grupowe" stanowią praktyczne narzędzie pracy nad konfliktami i facylitacji zjawisk występujących w grupach i społecznościach. Zajęcia poprowadzi psycholog, socjolog i psychoterapeutka Agnieszka Serafin. Udział jest nieodpłatny, konieczna jest rezerwacja miejsc.

Zaproszenie skierowane jest do osób zainteresowanych kwestiami społecznymi, poruszonych zagadnieniami dotyczącymi społeczności, w której żyją lub/i pragnących w grupie badać ważne dla siebie tematy. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich – nie są potrzebne wcześniejsze doświadczenia udziału w procesach grupowych ani wiedza specjalistyczna. Każdy proces grupowy poprzedzony będzie krótkim wstępem teoretycznym pozwalającym tym uczestnikom, którzy nie spotkali się dotąd z tą metodą pracy, zorientować się, na czym polega.

Procesy grupowe stanowią praktyczne narzędzie pracy nad konfliktami i facylitacji zjawisk występujących w grupach i społecznościach. Przypominają panele dyskusyjne, ale też różnią się od nich – celem procesów grupowych jest nie tylko zwiększenie wiedzy o stanowiskach występujących w kontekście danego zagadnienia, ale również badanie ich wzajemnych na siebie oddziaływań. Pozwalają dowiadywać się o danym wydarzeniu lub konflikcie i o jego dynamice (o rolach, które je tworzą) oraz odkryć ich osobisty wymiar. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę. Można uczestniczyć we wszystkich bądź w wybranych zajęciach.

Konieczna jest rezerwacja miejsc.

Więcej informacji i zapisy na: http://agnieszkaserafin.pl/2014/procesy-grupowe/ lub http://mikolajczyz.pl/wydarzenia/cykl-procesow-grupowych-2014/

Termin: 27.07.2014, niedziela, godz. 17-19

Miejsce: ul. Filtrowa 69 lokal 13, Warszawa

Informacje i zapisy.

506 089 505,

Superwizja: Joanna Dulińska i Michał Duda

Agnieszka Serafin jest socjologiem, psychologiem i psychoterapeutką pracującą z osobami indywidualnymi, związkami i grupami. Pracuje również po angielsku i szwedzku. Wspólnie z Mikołajem Czyżem prowadzi warszawskie Centrum Rozwoju dla Par oraz blog o psychologii związków.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: www.agnieszkaserafin.pl
Miejsce: Centrum Rozwoju dla Par, ul. Filtrowa 69 lokal 13, 02-055 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2014-07-27
Organizator:

Polskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu, Agnieszka Serafin

Adres:

ul. Filtrowa 69 lokal 13, 02-055 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

506 089 505

E-mail:

a@agnieszkaserafin.pl

Www:

http://ww.agnieszkaserafin.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • rozwój zawodowy