Przejdź do treści głównej

Apel Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych

autor(ka): Tomasz Keler
2014-05-16, 15:58
archiwalne
Apel Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych do lokalnych Rad Organizacji Pozarządowych i organizacji pozarządowych w woj. pomorskim

Szanowni Członkowie powiatowych Rad Organizacji Pozarządowych województwa pomorskiego,

Szanowni Członkowie organizacji pozarządowych województwa pomorskiego,

Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych serdecznie dziękuje za Państwa dotychczasowe zaangażowanie w rozpoczęcie procedury powołania Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego (PRDPP) i złożenie wniosków o jej powołanie oraz wskazanie swoich przedstawicieli na kandydatów na członków tej Rady.

Pomorska Rada Działalności Pożytku Publicznego to organ konsultacyjny i opiniodawczy w zakresie współpracy samorządu województwa pomorskiego z organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rzecz mieszkańców województwa pomorskiego. Jej nadrzędnym celem jest podnoszenie standardów współpracy administracji publicznej z organizacjami działającymi w zakresie pożytku publicznego w województwie pomorskim. Członków Rady powołuje Marszałek Województwa Pomorskiego. Kadencja Rady trwa dwa lata.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 05 maja 2014 roku, po weryfikacji otrzymanych zgłoszeń, rozpoczął się drugi etap procedury wyłaniania przedstawicieli organizacji pozarządowych województwa pomorskiego do Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Etap ten potrwa do dnia 19 maja 2014 roku włącznie.

W obecnej edycji tworzenia Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, każda z organizacji pozarządowych, działająca w województwie pomorskim, ma prawo wskazania po jednym kandydacie w każdym z dziewięciu obszarów.

Szczegółowe informacje, listy kandydatów z podziałem na obszary, karty do głosowania są dostępne pod adresami:

http://urzad.pomorskie.eu/pl/ogloszenia_komunikaty/2014/prdpp_czlonkowie oraz www.prop.pomorskie.pl

Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych, zachęcając organizacje pozarządowe do udziału w obecnym etapie kształtowania się Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i rekomendowania kandydatów w każdym z obszarów, zwraca się jednocześnie z uprzejmą prośbą o upowszechnienie informacji o trwających wyborach wśród wszystkich NGO’sów województwa pomorskiego.

Dodatkowe informacje: Natalia Meszko, tel. 58 3268 567,

e-mail:

 


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: PROP
Miejsce: Gdańsk, 80-236 , woj. Pomorskie
Data wydarzenia: od 2014-05-16 do 2014-05-19
Organizator:

Pomorska Rada Organizacji Pozarządowych

Adres:

al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk, woj. Pomorskie

Tel.:

58 344 40 39

E-mail:

prop@vp.pl

Www:

http://prop.pomorskie.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • organizacje wspierające
  • pożytek publiczny
  • współpraca z administracją