Przejdź do treści głównej

Poznań. Szkolenie „Komunikacja zewnętrzna”

autor(ka): Justyna Schaefer-Kurkowiak (Centrum PISOP)
2014-04-04, 08:51
bezpłatne
archiwalne
Dobry wizerunek organizacji ułatwia pozyskiwanie nowych klientów, partnerów, a nawet sponsorów. Dobry wizerunek trzeba jednak wypracować. Jak to zrobić? Centrum PISOP zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat komunikowania w organizacji, które odbędzie się 16 kwietnia 2014 w Poznaniu.

Szkolenie pt. „Komunikacja zewnętrzna” organizowane jest w godzinach od 8:30 do 15:30 w Centrum Bukowska w Poznaniu (przy ul. Bukowskiej 27/29). Kierowane jest szczególnie do osób odpowiadających za wizerunek organizacji w stowarzyszeniach, fundacjach, spółdzielniach socjalnych, zakładach aktywności zawodowej, centrach i klubach integracji społecznej, warsztatach terapii zajęciowej oraz towarzystwach ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

W programie szkolenia omówione zostaną elementy komunikowania tj.: komunikacja wewnętrzna, identyfikacja wizualna, narzędzia komunikowania i zasady ich przygotowywania, relacje z mediami, relacje z partnerami.

Szkolenie poprowadzi Justyna Schaefer-Kurkowiak ekspertka ds. komunikowania w Centrum PISOP.

Zgłoszenia przyjmowane są do 9 kwietnia mailem na adres: lub faksem pod nr 61 851 91 34 (wzór formularza dołączony pod wiadomości). O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń i usług objęte jest pomocą de minimis.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Centrum PISOP
Miejsce: Centrum Bukowska, Bukowska 27/29, Poznań,
Data wydarzenia: 2014-04-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • organizacje wspierające
  • PR, promocja, wizerunek