Przejdź do treści głównej

Fundacja Schumana o pracy i stażach w UE

autor(ka): Joanna Różycka-Thiriet
2014-02-19, 16:11
Chcesz odbyć staż w unijnej instytucji? Kusi Cię praca w Brukseli, ale nie wiesz co, jak i gdzie? Szukasz pracy w innym kraju członkowskim UE? Fundacja Schumana zaprasza na spotkanie 25 lutego 2014, w godz. 17.00-18.30, w Warszawie.

Chcesz odbyć staż w unijnej instytucji? Kusi Cię praca w Brukseli, ale nie wiesz co, jak i gdzie? Szukasz pracy w innym kraju członkowskim UE? Fundacja Schumana zaprasza na seminarium z udziałem Agnieszki Zakrzewskiej, Ambasadorki Karier UE. Spotkanie odbędzie się 25 lutego (wtorek), w godz. 17.00-18.30, w siedzibie Fundacji (Al. Ujazdowskie 37/5).

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Źródło: Polska Fundacja im. Roberta Schumana
Miejsce: Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Al. Ujazdowskie 37 m. 5, Warszawa,
Data wydarzenia: 2014-02-25
Organizator:

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

Adres:

Aleja Ujazdowskie 37 lok. 5, 00-540 Warszawa, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • rozwój zawodowy
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Co zostanie im w głowie po wakacjach w Pawłowie?

W niewielkim Pawłowie, wsi w gminie Chojnice, naprawdę sporo się dzieje. Aktualnie młodzi mieszkańcy tej miejscowości biorą udział w projekcie „Co zostanie nam w głowie po wakacjach w Pawłowie?”, dzięki któremu mają szansę zwiększyć swoją wiedzę na temat nauk ścisłych. Dla dzieci i młodzieży to naprawdę ważna inicjatywa …
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Kim są Kosznajdrzy? Oni już wiedzą [foto]

W niewielkiej miejscowości Silno w gminie Chojnice od niedawna realizowany jest projekt „Rzeźbimy, malujemy – Kosznajderię poznajemy”. Dzięki temu programowi dzieci i młodzież z tej miejscowości mają okazję dowiedzieć się czegoś na temat Kosznajdrów – niemieckiego ludu, który dawniej żył na tych terenach.