Przejdź do treści głównej

Fundacja Schumana o pracy i stażach w UE

autor(ka): Joanna Różycka-Thiriet
2014-02-19, 16:11
Chcesz odbyć staż w unijnej instytucji? Kusi Cię praca w Brukseli, ale nie wiesz co, jak i gdzie? Szukasz pracy w innym kraju członkowskim UE? Fundacja Schumana zaprasza na spotkanie 25 lutego 2014, w godz. 17.00-18.30, w Warszawie.

Chcesz odbyć staż w unijnej instytucji? Kusi Cię praca w Brukseli, ale nie wiesz co, jak i gdzie? Szukasz pracy w innym kraju członkowskim UE? Fundacja Schumana zaprasza na seminarium z udziałem Agnieszki Zakrzewskiej, Ambasadorki Karier UE. Spotkanie odbędzie się 25 lutego (wtorek), w godz. 17.00-18.30, w siedzibie Fundacji (Al. Ujazdowskie 37/5).

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Źródło: Polska Fundacja im. Roberta Schumana
Miejsce: Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Al. Ujazdowskie 37 m. 5, Warszawa,
Data wydarzenia: 2014-02-25
Organizator:

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

Adres:

Aleja Ujazdowskie 37 lok. 5, 00-540 Warszawa, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • rozwój zawodowy
Sekcja +

SPOŁECZNE POCZTÓWKI z wakacji – znów czekamy na Wasze zdjęcia!

Jak co roku proponujemy Wam udział w konkursie na najlepszą SPOŁECZNĄ POCZTÓWKĘ! Czy podróżujecie, czy spędzacie wakacje w mieście – rozejrzycie się. Jeśli wpadnie Wam w oko fajna społeczna inicjatywa – zróbcie zdjęcia, króciutko je opiszcie i przyślijcie do NGO.PL. Na zdjęcia czekamy do końca sierpnia. Będą nagrody!
Sekcja +

Tylko "organizacje-przedsiębiorcy" składają sprawozdanie do KRS

Monika Chrzczonowicz, poradnik.ngo.pl
Stowarzyszenie lub fundacja, które są zarejestrowane w KRS, ale nie prowadzą działalności gospodarczej, nie składają sprawozdania finansowego do KRS. Obowiązek ten dotyczy tylko przedsiębiorców. Ekspertka Informatorium wyjaśnia, z czego to wynika.