Przejdź do treści głównej

Lublin. Darmowe porady prawne

autor(ka): Łukasz Lecyk
2014-01-15, 10:06
Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukcja z siedzibą w Lublinie oraz Adwokat Łukasz Lecyk zapraszają na bezpłatne porady prawne. Porady udzielane będą cylicznie - co drugi czwartek, w godzinach od 16.00 do 18.00 w Lublinie.

Porady udzielane będą w siedzibie ww. Fundacji przy ul. Głębokiej 8A. Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty pod numerem 505 407 903.

Zakres udzielanej pomocy: prawo karne, cywilne, rodzinne, administracyjne, pracy.

Zapraszamy!

Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Źródło: Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja
Miejsce: siedziba Fundacji Działań Edukacyjnych KReAdukacja, Głęboka 8A, Lublina, woj. lubelskie
Data wydarzenia: od 2014-01-23 do 2014-12-25
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • Sponsoring ~Ewa Fryczek 23.06.2014, 07:34 Kiedy sponsor może odebrac swoje zasponsorowane dobra rzeczowe ze stowarzyszenia. ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • poradnictwo obywatelskie
Sekcja +

OPP nie korzystało z 1%. Czy składa sprawozdanie do MPiPS?

Ewa Woldan-Jakubczyk, poradnik.ngo.pl
Obowiązki sprawozdawcze związane ze statusem pożytku publicznego dotyczą wszystkich OPP – niezależnie od tego, czy w danym roku mogą lub nie zbierać pieniądze z 1% podatku dochodowego. Warto o tym pamiętać, gdyż niezłożenie sprawozdania w terminie pozbawia organizację możliwości ubiegania się o 1% w roku kolejnym …
Sekcja +

SPOŁECZNE POCZTÓWKI z wakacji – znów czekamy na Wasze zdjęcia!

Jak co roku proponujemy Wam udział w konkursie na najlepszą SPOŁECZNĄ POCZTÓWKĘ! Czy podróżujecie, czy spędzacie wakacje w mieście – rozejrzycie się. Jeśli wpadnie Wam w oko fajna społeczna inicjatywa – zróbcie zdjęcia, króciutko je opiszcie i przyślijcie do NGO.PL. Na zdjęcia czekamy do końca sierpnia. Będą nagrody!