Przejdź do treści głównej

Jak założyć stowarzyszenie [infografika]

autor(ka): Stowarzyszenie Klon/Jawor, ngo.pl
2014-12-05, 12:42
Zakładasz stowarzyszenie? Ta infografika jest dla ciebie – sprawdź, jakie kroki są konieczne do tego, żeby rozpocząć działalność społeczną jako stowarzyszenie zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym.

W 2013 r. w Polsce istniało ok. 78 tys. stowarzyszeń zarejestrowanych w KRS, co roku powstaje około czterech tysięcy nowych stowarzyszeń. Z myślą o osobach, które planują rozpocząć działalność społeczną w tej formie powstała poniższa infografika.

Obejrzyj, poleć innym skorzystanie z niej!

 


Artykuł powstał w ramach projektu "Internetowe Centrum Wsparcia" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Źródło: informacja własna ngo.pl
Organizator:

Stowarzyszenie Klon/Jawor

Adres:

Szpitalna 5 lok. 5, 00-031 Warszawa, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 34 2

Skomentuj

KOMENTARZE

  • komentarz ~DARIUSZ B 11.01.2014, 06:39 gratulacje.czytelnie , rzeczowo , fachowo.W gąszczu informacji pojawiających się w internecie to trafiony pomysł. ODPOWIEDZ
  • Super artykół ~dddd 10.01.2014, 02:56 Bardzo ładnie utworzony, informacje podane jasno i wyraźnie oraz - co jest ogromna zaletą - w tak pozytywny sposób i wspierający, że znacznie wyróżnia się wśród naprawdę wielu artykułów i zachęca do działania, mobilizuje i nadaje sens i wiarę w siebie. Tym, którzy go utworzyli należy się wyróżnienie i premia. Bez wątpienia skonstruował lub skonstruowali go specjaliści. Super!!! Dziękuję ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • prawo

Organizacjo, uważaj na fikcyjne rejestry! [infografika]

Organizacjo, sporządź sprawozdanie finansowe! [infografika]

Jak przekazać 1% podatku [infografika]

Kto i kiedy wysyła sprawozdania [infografika]

Wyraź czynny żal [infografika]

Zakładasz organizację? Wypełnij formularze KRS z poradnik.ngo.pl

Sekcja +
Sekcja +

Zamów poradnik: Mocni w promocji

Podręcznik "Mocni w promocji" i zeszyt ngo.pl
Prowadzisz fundację, stowarzyszenie lub planujesz je założyć? Dowiedz się, jak mówić o działaniach organizacji w sposób angażujący dla innych, jak chwalić się waszymi sukcesami. Zamów podręcznik „Mocni w promocji”, w prezencie dostaniesz zeszyt ngo.pl.