Przejdź do treści głównej

Patriotyzm Jutra 2014 - nabór wniosków

autor(ka): Agata Idzikowska
2014-01-02, 16:09
Muzeum Historii Polski ogłasza kolejną edycję programu PATRIOTYZM JUTRA. Zapraszamy organizacje pozarządowe i samorządowe instytucje kultury do współpracy i składania wniosków. Nabór potrwa do 31 stycznia 2014 włącznie.

„Patriotyzm Jutra” wspiera nowatorskie inicjatywy i twórczą działalność na rzecz edukacji historycznej, patriotycznej i obywatelskiej. Zależy nam, aby poprzez finansowane w ramach Programu warsztaty, wystawy, programy dokumentacyjne, działalność wydawniczą i kampanie społeczne przybliżać i upowszechniać wiedzę z zakresu historii oraz zachęcać do pielęgnowania i samodzielnego badania polskiego dziedzictwa i kultury.

Zapraszamy więc wszystkie fundacje, lokalne stowarzyszenia, biblioteki, domy kultury i inne instytucje do zapoznania się z regulaminem tegorocznej edycji i zgłaszania swoich projektów!

Formularz wniosku i wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie: http://muzhp.pl/konkursy/patriotyzm-jutra/edycja-2014/1250/ruszyla-nowa-edycja-programu-patriotyzm-jutra.html

Dodatkowych informacji i porad udzielą koordynatorki programu:

Marta Winiarek ()  

tel.: 22 211 90 28

oraz

Agata Idzikowska ()

Zapraszamy serdecznie!

 

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Źródło: Muzeum Historii Polski
Miejsce: Warszawa, Senatorska 35,
Data wydarzenia: od 2014-01-03 do 2014-01-31
Organizator:

Muzeum Historii Polski

Adres:

Senatorska 35, Warszawa,

Www:

http://muzhp.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • historia
  • kultura

Patriotyzm Jutra 2014 promuje otwarte projekty

Sekcja +

Tylko "organizacje-przedsiębiorcy" składają sprawozdanie do KRS

Monika Chrzczonowicz, poradnik.ngo.pl
Stowarzyszenie lub fundacja, które są zarejestrowane w KRS, ale nie prowadzą działalności gospodarczej, nie składają sprawozdania finansowego do KRS. Obowiązek ten dotyczy tylko przedsiębiorców. Ekspertka Informatorium wyjaśnia, z czego to wynika.
Sekcja +

Fundacja OPP: dwa obowiązkowe sprawozdania merytoryczne

Aneta Krawczyk, poradnik.ngo.pl
Fundacje mające status organizacji pożytku publicznego (OPP) mają więcej obowiązków sprawozdawczych niż inne organizacje. Oprócz sprawozdania merytorycznego, składanego do „swojego” ministra, muszą też opublikować na stronie internetowej ministra pracy sprawozdania związane z posiadaniem statusu OPP.