Przejdź do treści głównej

Patriotyzm Jutra 2014 - nabór wniosków

autor(ka): Agata Idzikowska
2014-01-02, 16:09
archiwalne
Muzeum Historii Polski ogłasza kolejną edycję programu PATRIOTYZM JUTRA. Zapraszamy organizacje pozarządowe i samorządowe instytucje kultury do współpracy i składania wniosków. Nabór potrwa do 31 stycznia 2014 włącznie.

„Patriotyzm Jutra” wspiera nowatorskie inicjatywy i twórczą działalność na rzecz edukacji historycznej, patriotycznej i obywatelskiej. Zależy nam, aby poprzez finansowane w ramach Programu warsztaty, wystawy, programy dokumentacyjne, działalność wydawniczą i kampanie społeczne przybliżać i upowszechniać wiedzę z zakresu historii oraz zachęcać do pielęgnowania i samodzielnego badania polskiego dziedzictwa i kultury.

Zapraszamy więc wszystkie fundacje, lokalne stowarzyszenia, biblioteki, domy kultury i inne instytucje do zapoznania się z regulaminem tegorocznej edycji i zgłaszania swoich projektów!

Formularz wniosku i wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie: http://muzhp.pl/konkursy/patriotyzm-jutra/edycja-2014/1250/ruszyla-nowa-edycja-programu-patriotyzm-jutra.html

Dodatkowych informacji i porad udzielą koordynatorki programu:

Marta Winiarek ()  

tel.: 22 211 90 28

oraz

Agata Idzikowska ()

Zapraszamy serdecznie!

 


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Muzeum Historii Polski
Miejsce: Warszawa, Senatorska 35,
Data wydarzenia: od 2014-01-03 do 2014-01-31
Organizator:

Muzeum Historii Polski

Adres:

Senatorska 35, Warszawa,

Www:

http://muzhp.pl/ 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • historia
  • kultura