Przejdź do treści głównej

The BEST in Europe? – ambitni inżynierowie podbijają Warszawę

autor(ka): Marta Grętkiewicz
2013-07-10, 15:29
archiwalne
Zagrzeb 2012 - Team Design
Jak pracują inżynierowie w Europie? Kto zwycięży i zostanie najlepszym z najlepszych? Dowiemy się tego w dniach 1-9 sierpnia 2013 roku na Politechnice Warszawskiej. Warszawa gościć będzie uczestników European BEST Engineering Competition, czyli konkursu inżynierskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Studentów BEST.

Chcesz zobaczyć, jak pracują najlepsi w Europie? Nic prostszego. Na początku sierpnia Warszawa gościć będzie 120 uczestników European BEST Engineering Competition, czyli konkursu inżynierskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Studentów BEST.

Młodzi ludzie z europejskich uczelni technicznych rywalizować będą o tytuł najlepszej drużyny. Oprócz pracy, uczestnicy będą mieli szansę poznać kulturę i tradycje naszego kraju, wspólnie spędzając czas i bawiąc się.

W konkursie wystartuje 30 najlepszych drużyn z całej Europy. Zadania, przygotowane przez specjalistów z firm sponsorujących, to nie lada wyzwanie. Ścisłe umysły naszych uczestników będą musiały wykazać się niemałą wiedzą i pomysłowością. Wszystko po to, by cieszyć się zwycięstwem i tytułem „the BEST in Europe”!

Przyjdź i zobacz innowacyjne rozwiązania europejskich inżynierów. W konkursie biorą udział dwie polskie drużyny – z Warszawy i Gliwic, które liczą na wsparcie i doping. 3, 4, 6 i 7 sierpnia w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej będzie można obserwować zmagania i kibicować drużynom z kategorii Team Design. Nie może zabraknąć tam Ciebie! Moc emocji gwarantowana.

Więcej informacji oraz szczegółowy plan konkursu na:

  • www.ebec13.BEST.warszawa.pl,
  • www.facebook.com/EuropeanBESTEngineeringCompetition.

LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Studentów BEST
Miejsce: Politechnika Warszawska, Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: od 2013-08-01 do 2013-08-09
Organizator:

Stowarzyszenie Studentów BEST

Adres:

Pl. Politechniki 1 lok. 142, 00-661 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

+48 42 234 50 22

E-mail:

best@best.warszawa.pl

Www:

http://www.BEST.warszawa.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • hobby, zainteresowania
  • miasto
  • nauka i technika