DZIŚ

kalendarz | termin ucieka | newsletter | dodaj wiadomość

Seminarium "Zasady legalnego zatrudniania cudzoziemców"

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich organizuje seminarium dla organizacji pozarządowych oraz innych zainteresowanych osób i podmiotów nt. zasad legalnego zatrudniania cudzoziemców i wykonywania przez nich pracy na terytorium RP oraz ich praw pracowniczych. Seminarium odbędzie się 9 lipca 2013 w Warszawie.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): oprac. red.

2013-06-18, 13.28

Szanowni Państwo, pragnę poinformować, że 9 lipca 2013 r., w godzinach 9-15, w budynku Biura Rzecznika Praw Obywatelskich przy ulicy Długiej 23/25 w Warszawie, odbędzie się seminarium dla organizacji pozarządowych.

Warsztaty seminaryjne zostaną poprowadzone przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy (Departamentu Legalności Zatrudnienia w Głównym Inspektoracie Pracy) i będą składały się z dwóch części: wykład prowadzony przez przedstawicieli PIP (około 4 godzin) i udzielanie odpowiedzi przez przedstawicieli PIP na tzw. pytania z sali (około 2 godzin).  

Sala konferencyjna w ustawieniu kinowym może spokojnie pomieścić około 70-80 osób.

Mając na uwadze powyższe  zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o potwierdzanie obecności na powyższym seminarium do dnia 28 czerwca 2013 r. (piątek) oraz o ewentualne przekazywanie w tym samym terminie pytań/zagadnień problemowych (dotyczących kwestii będących przedmiotem warsztatów seminaryjnych), które Państwa zdaniem powinny być poruszone w trakcie wykładu.

Zaproszenie mogą także Państwo przekazać innym organizacjom pozarządowym, do których to zaproszenie nie zostało wysłane. 

Z poważaniem

Marek Ryszard Przystolik

Sekretarz Komisji Ekspertów ds. Migrantów

Zespół Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego

w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

Al. Solidarności 77

00-090 Warszawa

tel. służbowy stacjonarny 0-22 55-17-946

 

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.


Powyższa informacja została opublikowana przez portal ngo.pl w związku z realizacją projektu "Standardy w organizacjach pozarządowych", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

miejsce: Warszawa
data wydarzenia: 2013-07-09
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.