Przejdź do treści głównej

Seminarium "Zasady legalnego zatrudniania cudzoziemców"

autor(ka): oprac. red.
2013-06-18, 13:28
archiwalne
Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich organizuje seminarium dla organizacji pozarządowych oraz innych zainteresowanych osób i podmiotów nt. zasad legalnego zatrudniania cudzoziemców i wykonywania przez nich pracy na terytorium RP oraz ich praw pracowniczych. Seminarium odbędzie się 9 lipca 2013 w Warszawie.

Szanowni Państwo, pragnę poinformować, że 9 lipca 2013 r., w godzinach 9-15, w budynku Biura Rzecznika Praw Obywatelskich przy ulicy Długiej 23/25 w Warszawie, odbędzie się seminarium dla organizacji pozarządowych.

Warsztaty seminaryjne zostaną poprowadzone przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy (Departamentu Legalności Zatrudnienia w Głównym Inspektoracie Pracy) i będą składały się z dwóch części: wykład prowadzony przez przedstawicieli PIP (około 4 godzin) i udzielanie odpowiedzi przez przedstawicieli PIP na tzw. pytania z sali (około 2 godzin).  

Sala konferencyjna w ustawieniu kinowym może spokojnie pomieścić około 70-80 osób.

Mając na uwadze powyższe  zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o potwierdzanie obecności na powyższym seminarium do dnia 28 czerwca 2013 r. (piątek) oraz o ewentualne przekazywanie w tym samym terminie pytań/zagadnień problemowych (dotyczących kwestii będących przedmiotem warsztatów seminaryjnych), które Państwa zdaniem powinny być poruszone w trakcie wykładu.

Zaproszenie mogą także Państwo przekazać innym organizacjom pozarządowym, do których to zaproszenie nie zostało wysłane. 

Z poważaniem

Marek Ryszard Przystolik

Sekretarz Komisji Ekspertów ds. Migrantów

Zespół Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego

w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

Al. Solidarności 77

00-090 Warszawa

tel. służbowy stacjonarny 0-22 55-17-946

 


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.


Powyższa informacja została opublikowana przez portal ngo.pl w związku z realizacją projektu "Standardy w organizacjach pozarządowych", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło: Mazowiecki Urząd Wojewódzki
Miejsce: Warszawa
Data wydarzenia: 2013-07-09
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • obcokrajowcy, migranci
  • prawo