Przejdź do treści głównej

Lublin. Kawiarnio-Księgarnia "Spółdzielnia" zaprasza do współpracy

autor(ka): Wojciech Kutnik
2013-03-21, 17:02
archiwalne
Po kilkumiesięcznej przerwie na mapę społeczno-kulturalną Lublina wraca Kawiarnio-Księgarnia „Spółdzielnia”. Zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje oraz osoby indywidualne do organizowania swoich wydarzeń społeczno-kulturalnych w naszej przestrzeni.

Po kilkumiesięcznej przerwie na mapę społeczno-kulturalną Lublina wraca Kawiarnio-Księgarnia „Spółdzielnia”. Dotychczasowe partnerstwo, w skład którego wchodzą Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP), Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie oraz Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Cztery Pory Roku, wzbogacone zostało o dwa podmioty z sektora biznesowego i publicznego - Miejski Urząd Pracy w Lublinie oraz Doradztwo Gastronomiczne Monika Kuś, które wesprą inicjatywę instrumentami rynku pracy, wiedzą i doświadczeniem.

Misja Kawiarnio-Księgarni „Spółdzielnia” pozostaje ta sama: promocja ekonomii społecznej oraz generowanie inspirujących przedsięwzięć na styku innowacji społecznych i szeroko rozumianej kultury w zgodzie z Milenijnymi Celami Rozwoju ONZ.

Zapraszamy Państwa do organizowania swoich wydarzeń społeczno-kulturalnych w naszej przestrzeni. Udostępniamy bezpłatnie salę na pokazy filmów, debaty, spotkania otwarte i zamknięte, koncerty, konferencje prasowe, warsztaty czy wystawy, zapewniając niezbędny do tego sprzęt. W zamian oczekujemy tylko korzystania z oferty Kawiarni: zamawiania napojów i przekąsek przy barze przez osoby uczestniczące. Dodatkowo oferujemy promocję na naszym profilu na facebooku (www.facebook.com/spoldzielniacafe) oraz stronie internetowej (www.spoldzielniacafe.pl).

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Jeśli planują Państwo zorganizowanie wydarzenia, prosimy o kontakt z Wojciechem Kutnikiem: e-mail: lub , tel.: 81 532 23 27.


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Regionalne Centrum Ekonomii Społecznej
Miejsce: Kawiarnio-Księgarnia "Spółdzielnia", Peowiaków 11, 20-007 Lublin, woj. lubelskie
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • ekonomia społeczna
  • hobby, zainteresowania
  • kultura