Przejdź do treści głównej

Augustów. Seminarium „Formy i źródła finansowania przedsiębiorczości społecznej”

autor(ka): Hanna Szczecina-Gniedziejko
2013-03-12, 15:06
bezpłatne
archiwalne
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach zaprasza na bezpłatne seminarium z cyklu Akademia Przedsiębiorczości Społecznej na temat „Formy i źródła finansowania przedsiębiorczości społecznej”. Seminarium odbędzie się 15 marca 2013 (piątek), w godz. 12.30 -14.00, w Augustowie. Spotkanie jest skierowane do osób bezrobotnych, z terenu Augustowa i powiatu augustowskiego, zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach jako współrealizator projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach” zaprasza na seminarium z cyklu Akademia Przedsiębiorczości Społecznej na temat „Formy i źródła finansowania przedsiębiorczości społecznej”

Seminarium odbędzie się 15 marca 2013 r. (piątek) godz. 12.30 -14.00 w Augustowie, KLUB PRACY ul. Wojska Polskiego 54, lok. 02, (budynek Powiatowego Zarządu Dróg)

Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne, z terenu Augustowa i powiatu augustowskiego zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej.

W trakcie seminarium będą mogli Państwo uzyskać informacje o:

  • Źródłach finansowania działalności gospodarczej w tym w formie spółdzielni socjalnej,
  • Ofercie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Suwałkach.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Punkcie Informacyjnym w Augustowie. Punkt mieści się w Augustowie, ul. Brzostowskiego 2 lokal 101 (budynek Państwowej Straży Pożarnej) tel. 87 643 13 12, czynny codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8.00 – 16.00.

Projekt Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej jest współrealizowany przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach , współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII. Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2. Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie 7.2.2 Wsparcie ekonomii społecznej, Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007 -2013.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach
Miejsce: Klub Pracy, ul. Wojska Polskiego 54, 16-300 Augustów, woj. podlaskie
Data wydarzenia: 2013-03-15
Organizator:

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach

Adres:

Kościuszki 62, 16-400 Suwałki, woj. podlaskie

Tel.:

87 565 13 86

E-mail:

hs@frp.pl

Www:

http://frp.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia społeczna
  • osoby bezrobotne
  • rozwój zawodowy