Przejdź do treści głównej

Ruszył Plebiscyt na najlepszą kampanię/akcję na rzecz walki z rakiem w roku 2012

autor(ka): Alicja Zakrzewska
2013-02-19, 17:37
archiwalne
Organizatorzy kampanii „Rak. To się leczy!” zapraszają firmy, stowarzyszenia i fundacje do wzięcia udziału w plebiscycie na Kampanię/akcję społeczną najbardziej zaangażowaną w walkę z rakiem w roku 2012. To jedna z trzech kategorii plebiscytu o statuetki „Złota Kropla Rosy”, które zostaną wręczone zwycięzcom Plebiscytu podczas uroczystej gali w Teatrze Polskim w Warszawie w dniu 19 marca 2013.

Zgłoszenia są przyjmowane w formie wypełnionego formularza, który dostępny jest na stronie www.raktosieleczy.pl.

Programy oceni Kapituła specjalistów pod przewodnictwem prof. dr hab. Jacka Jassema, szefa ekspertów Fundacji Rosa w kampanii „Rak. To się leczy!”. Termin zgłoszeń upływa 8 marca br.

Fundacja Rosa, organizator kampanii, poprzez ideę plebiscytu chce docenić również osoby wybitnie zaangażowane w walkę z rakiem oraz placówki onkologiczne przyjazne pacjentom. Rekomendacji może udzielić każdy - pacjenci i ich rodziny oraz środowisko. Organizatorem wykonawczym Plebiscytu są agencje: CAE Agency, Musicart i f2f Evolution. Obsługą PR przedsięwzięcia zajmuje się Fama PR.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: od 2013-02-19 do 2013-03-08
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ochrona zdrowia
  • PR, promocja, wizerunek