Przejdź do treści głównej

Jak działa walne zebranie stowarzyszenia. Obejrzyj film!

autor(ka): red. serwis poradnik.ngo.pl
2013-01-03, 16:49
archiwalne
Jak zorganizować i przeprowadzić walne zebranie w stowarzyszeniu, jaką pełni ono rolę, kiedy i dlaczego się zbiera? Jak powinno przebiegać? Co to jest kworum? Informacje o tym znajdziesz w filmie edukacyjnym.

Członkom i członkiniom stowarzyszeń, nie tylko tym nowo powstającym, ale również już działającym, często brakuje praktycznej wiedzy o tym, jak działa walne zebranie stowarzyszenia. Aby nie mieć z tym kłopotów należy przede wszystkim dobrze poznać statut danej organizacji. To w nim znajdują się zapisy określające podstawowe zasady działania najwyższej władzy stowarzyszenia, jaką jest walne zebranie.

W zrozumieniu jego mechanizmów pomoże też film instruktażowy o zasadach działania walnego zebrania stowarzyszenia, który powstał w Internetowym Centrum Wsparcia.

Obejrzyj film!

Film jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W walnym zebraniu czytaj także w serwisie poradnik.ngo.pl: poradnik.ngo.pl/x/833047Artykuł powstał w ramach projektu "Internetowe Centrum Wsparcia" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 20 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • [+] Rozwiń komentarz Bezwzględna wiekszość głosów - czyżby błąd?? ~członek 07.01.2013, 08:16 Wydaje mi się, że w filmie w kwestii bezwzględnej większości głosów przedstawiono przykład sprzeczny z podaną definicją - co Wy na to? ODPOWIEDZ
  • Coś o filmie ~Andrzej 06.01.2013, 07:01 Cieszę się, że zamieściliście tak ciekawy film na swoim portalu. W prosty sposób wyjaśnia trudne pojęcia. Więcej takich produkcji poproszę :) ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • prawo