Przejdź do treści głównej

Łódź. Konferencja "Klastry społeczne na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych"

autor(ka): Anna Nowicka
2012-12-04, 12:41
archiwalne
Realizatorzy projektu "PROGRESSUS – Innowacyjny model klastrów NGO działających z pracodawcami na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych" zapraszają do udziału w konferencji upowszechniającej produkt finalny, dzięki któremu przedstawiciele NGO, JST, IRR, przedsiębiorcy będą mogli bezpośrednio zapoznać się z nowatorskim rozwiązaniem, jakie daje wypracowany model. Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2012 w Łodzi. Udział w niej jest bezpłatny.

„PROGRESSUS – Innowacyjny model klastrów NGO działających z pracodawcami na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych” z Priorytetu VII Promocja integracji społecznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Innowacyjny model ma rozszerzyć ofertę istniejących NGO działających na rzecz integracji społecznej osób niepełnosprawnych o działania ukierunkowane na podnoszenia poziomu zatrudnienia, realizowane w strukturach klastra i przy ścisłej współpracy z pracodawcami.

Podczas konferencji nastąpi pełna prezentacja modelowego rozwiązania na podstawie opisu budowy struktury klastra, która w założeniu wpłynie na funkcjonujący już system wsparcia aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych w każdym regionie wraz z analizą porównawczą polityki prowadzonej na poziomie kraju. W dalszej części konferencji uczestnicy uzyskają praktyczną wiedzę z zakresu wdrażania modelu.

Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2012, w godzinach od 9.00 do 14.00 w Instytucie Europejskim przy ul. Piotrkowskiej 262/264 w Łodzi.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Miejsce: Instytut Europejski, Piotrkowska 262/264, Łodź, woj. łódzkie
Data wydarzenia: 2012-12-14
Organizator:

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan

Adres:

Księcia Warcisława I 20c/2, 71-667 Szczecin, woj. zachodniopomorskie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja zawodowa
  • osoby z niepełnosprawnościami
  • rozwój zawodowy
  • współpraca z biznesem