Przejdź do treści głównej

Crowdfunding w Polsce 2012 - dołącz!

autor(ka): mw
2012-11-14, 19:30
archiwalne
Crowdfunding.pl i Polskie Towarzystwo Crowdfundingu zapraszają na Konferencję "Crowdfunding w Polsce 2012" i Targi Dobrych Pomysłów, które odbędą się 12 grudnia w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W CAŁODNIOWEJ KONFERENCJI POŚWIĘCONEJ PRAKTYCZNYM ASPEKTOM FINANSOWANIA SPOŁECZNOŚCIOWEGO i szansą jakie oferuje twórcom, przedsiębiorcom i organizacjom.

To szansa dowiedzieć się jak można wykorzystać crowdfunding do finansowania własnych przedsięwzięć, poznać praktyków, dowiedzieć
się o trendach, inicjatywach, szansach i wyzwaniach, ale także tego jak inwestować i dlaczego wspierać. Szerokie spectrum poruszanych
tematów ma być też fundamentem do rozpoczęcia otwartej dyskusji o przyszłości finansowania społecznościowego w Polsce. Wasze poparcie i udział są niezwykle ważne, bo pokazują się społecznych inicjatyw!

WYDARZENIE: 12.12.12, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie
UCZESTNICY: 260 osób z branży finansowej, marketingu, organizacji
pozarządowych, sektora kreatywnego, pracownicy administracji oraz
indywidualni projektodawcy
TEMATYKA: aspekty praktyczne finansowania społecznościowego (case studies, prawo, podatki, trendy); panel „zostań małym aniołem
biznesu"; skuteczne metody pozyskiwania kapitału

BILETY: 49-99 zł, sprzedaż prowadzona jedynie na portalu beesfund.com

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO POTWIERDZENIA UCZESTNICTWA poprzez zakup biletu, udostępnienie informacji o konferencji i liczymy na wsparcie tego ważnego wydarzenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, to zaproponowaliśmy także pakiety sponsoringowe, które pozwolą nam dodatkowo rozszerzyć zakres tematyczny i skalę konferencji.

Specjalna strona konferencji: http://konferencja.crowdfunding.pl

Prosimy o możliwie wczesną rejestrację i zachęcamy do kontaktu w sprawie organizacji konferencji, uzupełnienia agendy o dodatkowe tematy oraz składania ofert współpracy.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: mat. nadesłany
Data wydarzenia: 2012-11-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 3 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomizacja
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • rozwój zawodowy