Przejdź do treści głównej

Posiedzenie KDS ds. Ekonomii Społecznej

autor(ka): oprac. red. ngo.pl
2012-10-11, 13:14
Najbliższe posiedzenie Komisji Dialogu społecznego ds. Ekonomii Społecznej odbędzie się 23 października 2012 roku o godz. 17:30 w sali konferencyjnej na I piętrze w Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy przy ul.

Tematy spotkania:

  1. przyjęcie regulaminu pracy Komisji,
  2. wybór władz Komisji (Przewodniczącego i Prezydium),
  3. wyznaczenie najważniejszych spraw, którymi powinna się zająć Komisja.

Komisja Dialogu Społecznego ds. Ekonomii społecznej została powołana w dniu 9 października 2012 roku na wniosek 10 spółdzielni socjalnych. Do prac w Komisji zaproszone są wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, działające w sferze ekonomii społecznej.

Szczegółowe informacje dotyczące prac Komisji zamieszczane będą na stronie KDS ds. Ekonomii Społecznej.

 

Informacja pochodzi z serwisu ngo.um.warszawa.pl
Źródło: Strona Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce: Warszawa
Data wydarzenia: 2012-10-23
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • ekonomia społeczna
  • współpraca z administracją
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Co zostanie im w głowie po wakacjach w Pawłowie?

W niewielkim Pawłowie, wsi w gminie Chojnice, naprawdę sporo się dzieje. Aktualnie młodzi mieszkańcy tej miejscowości biorą udział w projekcie „Co zostanie nam w głowie po wakacjach w Pawłowie?”, dzięki któremu mają szansę zwiększyć swoją wiedzę na temat nauk ścisłych. Dla dzieci i młodzieży to naprawdę ważna inicjatywa …
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Kim są Kosznajdrzy? Oni już wiedzą [foto]

W niewielkiej miejscowości Silno w gminie Chojnice od niedawna realizowany jest projekt „Rzeźbimy, malujemy – Kosznajderię poznajemy”. Dzięki temu programowi dzieci i młodzież z tej miejscowości mają okazję dowiedzieć się czegoś na temat Kosznajdrów – niemieckiego ludu, który dawniej żył na tych terenach.