Przejdź do treści głównej

Opracowanie dokumentacji bezpieczeństwa systemu teleinformatycznego - SWB i PBE

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych zwraca się z ofertą przygotowania dokumentacji bezpieczeństwa teleinformatycznego, na którą składają się SWB – Szczególne Wymagania Bezpieczeństwa i PBE – Procedury Bezpiecznej Eksploatacji. Przygotowanie dokumentacji jest odpłatne.

Zwracamy się do Państwa z ofertą przygotowania dokumentacji bezpieczeństwa teleinformatycznego, na którą składają się SWB – Szczególne Wymagania Bezpieczeństwa i PBE – Procedury Bezpiecznej Eksploatacji. Dokumentacja zostanie opracowana po przeprowadzeniu analizy ryzyka z uwzględnieniem warunków charakterystycznych dla jednostki organizacyjnej, w której mają być przetwarzane informacje niejawne.

SWB w sposób kompletny i wyczerpujący opisywać będą budowę, zasady działania i eksploatacji oraz charakterystykę systemu lub sieci teleinformatycznej. PBE zawierać będą procedury bezpiecznej eksploatacji, które obejmują sposób i tryb postępowania w sprawach związanych z bezpieczeństwem informacji oraz określają zakres odpowiedzialności użytkowników systemu lub sieci teleinformatycznej i pracowników mających do nich dostęp. Dokument ten określa czynności (operacji), które realizować będą użytkownicy systemu/sieci TI wraz z dokładnym podaniem sposobu ich wykonania.

Termin i czas pozostaje do bezpośredniego uzgodnienia z zainteresowaną jednostką organizacyjną.

LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.
Źródło: Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych
Miejsce: Polska
Data wydarzenia: od 2014-07-15 do 2014-12-31
Organizator:

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych

Adres:

Pl. Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, woj. śląskie

Tel.:

32 206 46 00

Faks:

32 206 46 01

E-mail:

biuro@ksoin.pl

Www:

http://www.ksoin.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • rozwój zawodowy
Sekcja +

Społeczna pocztówka: 440 km po zmianę [foto]

440 km po zmianę, fot. K. Heród
Cztery kobiety z Fundacji Machina Fotografika - Sylwia, Kasia, Olga i Danusia utworzyły w tym roku sztafetę i wspólnie pokonały 440 km wzdłuż polskiego wybrzeża. Po co? By głośno mówić o potrzebach kobiet, wspierać kobiety z niepełnosprawnościami i działać na rzecz dostępności polskich plaż dla osób na wózkach.
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Nowe życie starej zlewni [foto]

Euforia!
Stara, odrapana, zarośnięta i zapomniana... była zlewnia mleka w Wiązownicy-Kolonii nabiera kolorów. Dzięki społecznej akcji Nowe życie starej zlewni budynek i teren wokół niego podnosi się z ruin. Zaczęło się od lokalnej młodzieży, która oczyściła teren, a całkiem niedawno nasi przyjaciele ze Stoczka Łukowskiego wymalowali jedną ze ścian.