DZIŚ

kalendarz | termin ucieka | newsletter | dodaj wiadomość

Opracowanie dokumentacji bezpieczeństwa systemu teleinformatycznego - SWB i PBE

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych zwraca się z ofertą przygotowania dokumentacji bezpieczeństwa teleinformatycznego, na którą składają się SWB – Szczególne Wymagania Bezpieczeństwa i PBE – Procedury Bezpiecznej Eksploatacji. Przygotowanie dokumentacji jest odpłatne.

Wiadomość archiwalna

A A A

Zwracamy się do Państwa z ofertą przygotowania dokumentacji bezpieczeństwa teleinformatycznego, na którą składają się SWB – Szczególne Wymagania Bezpieczeństwa i PBE – Procedury Bezpiecznej Eksploatacji. Dokumentacja zostanie opracowana po przeprowadzeniu analizy ryzyka z uwzględnieniem warunków charakterystycznych dla jednostki organizacyjnej, w której mają być przetwarzane informacje niejawne.

SWB w sposób kompletny i wyczerpujący opisywać będą budowę, zasady działania i eksploatacji oraz charakterystykę systemu lub sieci teleinformatycznej. PBE zawierać będą procedury bezpiecznej eksploatacji, które obejmują sposób i tryb postępowania w sprawach związanych z bezpieczeństwem informacji oraz określają zakres odpowiedzialności użytkowników systemu lub sieci teleinformatycznej i pracowników mających do nich dostęp. Dokument ten określa czynności (operacji), które realizować będą użytkownicy systemu/sieci TI wraz z dokładnym podaniem sposobu ich wykonania.

Termin i czas pozostaje do bezpośredniego uzgodnienia z zainteresowaną jednostką organizacyjną.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

miejsce: Polska
data wydarzenia: od 2014-07-15 do 2014-12-31
organizator: Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych
adres: Pl. Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice, woj. śląskie
tel.: 32 206 46 00, faks: 32 206 46 01
e-mail: biuro@ksoin.pl
www: http://www.ksoin.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.