Przejdź do treści głównej

Tydzień Mam w Świętokrzyskiem

autor(ka): Magdalena Bujak
2012-05-24, 13:40
archiwalne
Od 23 do 25 maja Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych wraz z Wojewodą Świętokrzyskim panią Bożentyną Pałką-Korubą realizują akcję pod nazwą „Tydzień Mam”.

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych wraz z Wojewodą Świętokrzyskim Panią Bożentyną Pałką – Korubą są w trakcie realizacji „Tygodnia Mam”. Jest to akcja, w ramach której w ciągu trzech dni tj. od środy do piątku w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach będą przeprowadzone seminaria zaadresowane tylko do mam. Panie dowiedzą się jak budować swój wizerunek i jak wrócić do formy po porodzie, posłuchają o etykiecie w biznesie i sztuce autoprezentacji oraz o elastycznych formach zatrudnienia. Pierwsze dwa spotkania poprowadzi pani Magdalena Fudala, natomiast ostatnie pani Anna Sabat. Odbywają się one w godzinach od 9:00 do 15.00. Seminaria są elementem projektu „Mamy pracujące mamy!”, który od sierpnia zeszłego roku realizowany jest na terenie województwa świętokrzyskiego.

Kolejną atrakcją „Tygodnia Mam” jest głośnie czytanie bajek w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach, które zaplanowano na najbliższy piątek na godzinę 15.00. „Baśnie i legendy województwa świętokrzyskiego” przeczytają przedszkolakom m.in. Wojewoda Świętokrzyski Pani Bożentyna Pałka- Koruba oraz Pani Dorota Tworek.

Inicjatywa ”Tydzień Mam” jest owocem ostatniej współpracy między Świętokrzyskim Związkiem Pracodawców Prywatnych oraz Urzędem Wojewódzkim przy realizacji projektów „Mamy pracujące mamy!” oraz „Świętokrzyskie Horyzonty Przedsiębiorczości”.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Mamy pracujące mamy!
Miejsce: Urząd Wojewódzki, Dom Srodowisk Twórczych, Kielce, woj. świętokrzyskie
Data wydarzenia: od 2012-05-23 do 2012-05-25
Organizator:

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych

Adres:

Sienkiewicza 67 lok. 4, 25-002 Kielce, woj. świętokrzyskie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • kobiety
  • rozwój osobisty