Przejdź do treści głównej

Otrębusy. Fundacja RWR zaprasza na Koncert dla M...

autor(ka): Fundacja Równi Wśród Równych
2012-01-24, 12:50
archiwalne
Fundacja Równi Wśród Równych organizuje koncert charytatywny "Dla M..." Będzie poświęcony problemom ludzi chorych na SLA a dochód przeznaczymy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i wsparcie dla naszych podopiecznych. Więcej informacji na stronie koncertu www.koncertdlam.rwr.org.pl.

W sobotę 11 lutego 2012 roku w Mateczniku Mazowsze pod patronatem Wojewody Mazowieckiego, Marszałka województwa Mazowieckiego oraz Biskupa Warszawsko-Praskiego z udziałem wielu znanych i lubianych artystów odbędzie się charytatywny koncert „Dla M…”. Na scenie pojawią się również artyści-amatorzy i przyjaciele wspierający chorych na SLA.

„Dla M …” zaśpiewa m.in. Monika Kuszyńska – była wokalistka Varius Manx, która kilka lat temu uległa wypadkowi, a dziś jest symbolem zwycięskiej walki z własną słabością. Na scenie zobaczymy również Magdę Steczkowską, założycielkę i liderkę grupy Indigo, Jarka Kozidraka - założyciela Bajmu, Jacka Telusa – wrocławskiego barda i Marcina Stycznia, doskonale znanego w muzycznych środowiskach chrześcijańskich. Wystąpią także zespoły: Projekt Volodia, śpiewający utwory Wysockiego oraz słynny Zespół Pieśni i Tańca UW „Warszawianka”. Będzie też ukłon w stronę muzyki klasycznej. Usłyszymy wspaniały kontralt Małgorzaty Godlewskiej oraz musicalowy występ Aurelii Luśni-Stankiewicz.

Całkowity dochód z koncertu, który rozpocznie się o godz. 18.30 w Europejskim Centrum Matecznik Mazowsze w Karolinie przeznaczony będzie dla chorych na SLA – podopiecznych Fundacji Równi Wśród Równych i Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej koncertu: http://koncertdlam.rwr.org.pl.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Równi Wśród Równych
Data wydarzenia: 2012-02-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dobroczynność, filantropia
  • kultura
  • ochrona zdrowia