Przejdź do treści głównej

Kraków. Punkt konsultacyjny dla dzieci i młodzieży

autor(ka): Marta Widła
2011-10-19, 12:18
archiwalne
Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień zaprasza do Punktu konsultacyjnego dla dzieci i młodzieży, młodzieży akademickiej eksperymentującej ze środkami psychoaktywnymi (tytoń, alkohol, narkotyki) oraz ich rodzin i bliskich. Punkt działa w okresie od 3 października do 30 listopada 2011 w Krakowie. Wsparcie jest udzielane bezpłatnie.

Punkt konsultacyjny działa przy ul. Wójtowskiej 3 w Krakowie (przecznica ulicy Wrocławskiej, budynek Przychodni Zdrowia, I piętro), w poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach 8.00 – 11.00 w okresie od 3 października do 30 listopada 2011 r.

Zaprasza na bezpłatne: Konsultację i wstępną diagnozę. Konsultacje dla członków rodziny i bliskich osób. Rozmowy interwencyjne - motywowanie do zmiany ryzykownych zachowań. Konsultację w celu uzyskanie wiedzy na temat kontrolowanego picia dla młodzieży akademickiej. Podejmowanie działań interwencyjnych z młodzieżą używającą substancji psychoaktywnych.

Kontakt:

Punkt konsultacyjny uruchomiono w ramach projektu "Moda na zdrowie trzeźwość podpowie", realizowanego przez Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień
Miejsce: Wójtowska 3, Kraków, woj. małopolskie
Data wydarzenia: od 2011-10-19 do 2011-11-30
Organizator:

Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień

Adres:

Wielicka 73, 30-552 Kraków, woj. Małopolskie

Tel.:

12 425 57 47

E-mail:

punktkonsultacyjny.wojtowska@gmail.com

Www:

http://www.kstu.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • młodzież
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka
  • rodziny