DZIŚ

kalendarz | termin ucieka | newsletter | dodaj wiadomość

Kraków. Punkt konsultacyjny dla dzieci i młodzieży

Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień zaprasza do Punktu konsultacyjnego dla dzieci i młodzieży, młodzieży akademickiej eksperymentującej ze środkami psychoaktywnymi (tytoń, alkohol, narkotyki) oraz ich rodzin i bliskich. Punkt działa w okresie od 3 października do 30 listopada 2011 w Krakowie. Wsparcie jest udzielane bezpłatnie.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Marta Widła

2011-10-19, 12.18

Punkt konsultacyjny działa przy ul. Wójtowskiej 3 w Krakowie (przecznica ulicy Wrocławskiej, budynek Przychodni Zdrowia, I piętro), w poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach 8.00 – 11.00 w okresie od 3 października do 30 listopada 2011 r.

Zaprasza na bezpłatne: Konsultację i wstępną diagnozę. Konsultacje dla członków rodziny i bliskich osób. Rozmowy interwencyjne - motywowanie do zmiany ryzykownych zachowań. Konsultację w celu uzyskanie wiedzy na temat kontrolowanego picia dla młodzieży akademickiej. Podejmowanie działań interwencyjnych z młodzieżą używającą substancji psychoaktywnych.

Kontakt:

Punkt konsultacyjny uruchomiono w ramach projektu "Moda na zdrowie trzeźwość podpowie", realizowanego przez Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Wójtowska 3, Kraków, woj. małopolskie
data wydarzenia: od 2011-10-19 do 2011-11-30
organizator: Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień
adres: Wielicka 73, 30-552 Kraków, woj. Małopolskie
tel.: 12 425 57 47, e-mail: punktkonsultacyjny.wojtowska@gmail.com
www: http://www.kstu.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.