Przejdź do treści głównej

Kraków. Punkt konsultacyjny dla dzieci i młodzieży

autor(ka): Marta Widła
2011-10-19, 12:18
Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień zaprasza do Punktu konsultacyjnego dla dzieci i młodzieży, młodzieży akademickiej eksperymentującej ze środkami psychoaktywnymi (tytoń, alkohol, narkotyki) oraz ich rodzin i bliskich. Punkt działa w okresie od 3 października do 30 listopada 2011 w Krakowie. Wsparcie jest udzielane bezpłatnie.

Punkt konsultacyjny działa przy ul. Wójtowskiej 3 w Krakowie (przecznica ulicy Wrocławskiej, budynek Przychodni Zdrowia, I piętro), w poniedziałek, wtorek, czwartek w godzinach 8.00 – 11.00 w okresie od 3 października do 30 listopada 2011 r.

Zaprasza na bezpłatne: Konsultację i wstępną diagnozę. Konsultacje dla członków rodziny i bliskich osób. Rozmowy interwencyjne - motywowanie do zmiany ryzykownych zachowań. Konsultację w celu uzyskanie wiedzy na temat kontrolowanego picia dla młodzieży akademickiej. Podejmowanie działań interwencyjnych z młodzieżą używającą substancji psychoaktywnych.

Kontakt:

Punkt konsultacyjny uruchomiono w ramach projektu "Moda na zdrowie trzeźwość podpowie", realizowanego przez Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.
Źródło: Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień
Miejsce: Wójtowska 3, Kraków, woj. małopolskie
Data wydarzenia: od 2011-10-19 do 2011-11-30
Organizator:

Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień

Adres:

Wielicka 73, 30-552 Kraków, woj. Małopolskie

Tel.:

12 425 57 47

E-mail:

punktkonsultacyjny.wojtowska@gmail.com

Www:

http://www.kstu.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

tagi

  • dzieci
  • edukacja i wychowanie
  • młodzież
  • patologie społeczne, uzależnienia
  • rodzina
Sekcja +

Tylko "organizacje-przedsiębiorcy" składają sprawozdanie do KRS

Monika Chrzczonowicz, poradnik.ngo.pl
Stowarzyszenie lub fundacja, które są zarejestrowane w KRS, ale nie prowadzą działalności gospodarczej, nie składają sprawozdania finansowego do KRS. Obowiązek ten dotyczy tylko przedsiębiorców. Ekspertka Informatorium wyjaśnia, z czego to wynika.
Sekcja +

Fundacja OPP: dwa obowiązkowe sprawozdania merytoryczne

Aneta Krawczyk, poradnik.ngo.pl
Fundacje mające status organizacji pożytku publicznego (OPP) mają więcej obowiązków sprawozdawczych niż inne organizacje. Oprócz sprawozdania merytorycznego, składanego do „swojego” ministra, muszą też opublikować na stronie internetowej ministra pracy sprawozdania związane z posiadaniem statusu OPP.