DZIŚ

kalendarz | termin ucieka | newsletter | dodaj wiadomość

Nabór uczestników na bezpłatny kurs "Techniki i metody muzykoterapii"

Centrum Kształcenia Kadr "Tęcza" Placówka Kształcenia Ustawicznego zaprasza na bezpłatny kurs "Techniki i metody muzykoterapii", który będzie realizowany w ciągu trzech sesji w dniach: 10 - 11 września, 17 - 18 września, 24 - 25 września 2011 w Warszawie.

Wiadomość archiwalna

A A A

2011-08-30, 09.35

Zagadnienia realizowane: wprowadzenie teoretyczne muzykoterapia niewidomych, głucho niewidomych, upośledzonych umysłowo, chorych psychicznie metody a techniki muzykoterapii podstawowe środki oddziaływania muzykoterapii, instrumenty perkusyjne, głos ludzki pianino jako instrument perkusyjny - szczególny sposób wykorzystania pianina dialog instrumentalny z wykorzystaniem instrumentów unikalnych zabawa instrumentami niekonwencjonalnymi i efektami dźwiękowymi instrumenty polisensoryczne koncert muzyki japońskiej przez uczestników kursu bez wcześniejszego przygotowania muzycznego.

Wykładowcy: Lekarz psychiatra specjalizujący się w muzykoterapii, muzykoterapeuta z Państwowego Instytutu Neurologii i Psychiatrii, muzykoterapeuta z Zespołu Ośrodków dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących "Tęcza", muzyk specjalizujący się w tworzeniu sztuki performance z udziałem osób niepełnosprawnych.

Osoba, która ukończy kurs otrzymuje zaświadczenie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych.

Szczegóły na stronie www.tecza.org w zakładce szkolenia
 

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Ośrodek dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących, Kopińska 6/10, 02-321 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: od 2011-08-30 do 2011-09-09
organizator: Centrum Kształcenia Kadr "Tęcza" Placówka Kształcenia Ustawicznego
adres: Kopińska 6/10, 02-321 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22-822-03-44 w55, faks: 22-822-04-44
e-mail: tecza@idn.org.pl
www: http://www.tecza.org 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.