Przejdź do treści głównej

„Dzień Praktyk Zawodowych” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

autor(ka): Radosław Kołodziej
2011-05-17, 12:40
archiwalne
W sobotę 4 czerwca już po raz trzeci w WSP TWP w Warszawie odbędzie się „Dzień Praktyk Zawodowych”. W ramach imprezy studenci będą mogli zapoznać się z ofertą i odbyć bezpośrednio rozmowy z przedstawicielami firm i organizacji, w których można odbyć praktyki studenckie.

Spotkania pracodawców ze studentami są organizowane w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP regularnie. Ich inicjatorem jest Akademickie Biuro Karier. Wydarzenia te odbywają się w sześciu wydziałach Uczelni: Warszawie, Olsztynie, Szczecinie, Katowicach, Lublinie, Człuchowie.

W Warszawie, gdzie odbędzie się najbliższa impreza raz do roku organizowane są Targi Pracy i Edukacji oraz Dzień Praktyk Zawodowych.

Pierwsza z imprez jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych osób, które w jej ramach mogą zapoznać się z ofertami pracy, szkoleń oferowanych przez zaproszone firmy i organizacje. Poprzedni „Dzień Pracy i Edukacji” odbył się 19 marca 2011r. Druga z imprez - „Dzień Praktyk Zawodowych” jest skierowana głównie do studentów, którzy chcą zapoznać się z ofertami praktyk oferowanymi przez pracodawców. Najbliższa impreza odbędzie się 4.06.2011r.

-„Dzień Praktyk Zawodowych” jest jedną z niewielu imprez o tym profilu skierowanych do studentów. W odróżnieniu od innych wydarzeń podobnego typu w trakcie Dnia Praktyk nie prezentujemy ofert innych niż oferty staży i praktyk - mówi Magdalena Zawal, specjalistka ABK w WSP TWP w Warszawie - dzięki naszemu wydarzeniu studenci, którzy muszą odbyć obowiązkowy staż mogą bezpośrednio spotkać się z przedstawicielami organizacji i znaleźć np. ofertę płatnego stażu lub firmę, która oferuje pracę po zakończeniu stażu.

Z imprezy korzystają głównie studenci WSP TWP w Warszawie, chociaż organizatorzy zapraszają do udziału również studentów z innych Uczelni.

-Do odwiedzania naszej imprezy zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby- mówi Magdalena Wolfart, kierownik Akademickiego Biura Karier- dzięki nam z pewnością łatwiej im będzie znaleźć firmę lub organizację idealnie trafiającą w ich preferencje w zakresie potrzeb stażowych. Studenci naszej Uczelni mogą dodatkowo podczas imprezy zapoznać się z ofertą płatnych staży dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej oferowanych przez nasze biuro.

„Dzień Praktyk Zawodowych” odbędzie się 4.06.2011r. w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie, ul. Urbanistów 3 (Warszawa Ochota).

Informacje na temat wydarzenia można znaleźć również na stronie www.pu.wsptwp.eu.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: WSP TWP
Miejsce: WSP TWP w Warszawie, Wydział Nauk Społecznych w Warszawie, , Urbanistów , 02-397 Warszawa, woj. mazowieckie
Data wydarzenia: 2011-06-04
Organizator:

Wydział Nauk Społecznych, WSP TWP w Warszawie

Adres:

Urbanistów 3, 02-397 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

22 822 96 23

E-mail:

warszawa@wsptwp.eu

Www:

http://www.wsptwp.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój zawodowy
  • współpraca z uczelniami