Przejdź do treści głównej

Kampania "1% na stypendia"

autor(ka): Małgorzata Stradomska
2011-03-09, 13:04
archiwalne
logo_kampanii1_rgb
Celem Kampanii „1% na stypendia” jest zachęcenie do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego prowadzących zbiórki na fundusze stypendialne.

Celem Kampanii „1% NA STYPENDIA” jest zachęcenie do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego prowadzących zbiórki na fundusze stypendialne. W serwisie www.mojestypendium.pl publikowane są artykuły opisujące programy stypendialne OPP. Kampania ma charakter informacyjny i służy zwiększeniu wiedzy podatników o możliwości dokonania odpisu na cele stypendialne oraz wsparcie organizacji w zakresie pozyskiwania środków z 1% podatku.

Jeśli chcieliby Państwo przekazać Swój 1% na program stypendialny i wesprzeć w ten sposób młodych ludzi, którzy dzięki stypendiom mogą rozwijać się i kontynuować edukację, na portalu www.mojestypendium.pl znajdziecie propozycje ciekawych inicjatyw wartych dofinansowania. Zapraszamy. 

Jeśli reprezentujecie Państwo organizację gromadzącą za pomocą zbiórek jednego procenta fundusze na stypendia, chcecie wziąć udział w Kampanii i skorzystać z tej formy promocji, prosimy o przesłanie tekstu (od 800 do 1200 znaków) opisującego kogo, gdzie i jak wspiera fundusz oraz informującego o tym, w jaki sposób można przekazać 1% podatku i dofinansować w ten sposób stypendia. Prócz tekstu, prosimy o przesłanie logotypu organizacji, logotypu programu stypendialnego (jeśli jest) lub ewentualnie ciekawego zdjęcia obrazującego realizację programu stypendialnego. (kontakt - biuro(at)mojestypendium.org)

Organizatorem Kampanii „1% NA STYPENDIA” jest Fundacja Dobra Sieć – administrator serwisu mojestypendium.pl.

Nadesłanie tekstu i zdjęć jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich oraz wyrażeniem zgody na bezpłatne zamieszczanie nadesłanych tekstów i zdjęć w serwisie www.mojestypendium.pl w celach związanych z realizacją kampanii informacyjnej "1% NA STYPENDIA".


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Fundacja Dobra Sieć
Data wydarzenia: od 2011-03-10 do 2011-04-30
Organizator:

Fundacja Dobra Sieć

Adres:

ul. Marszałkowska 21/25 lok. 55, 00-628 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

22 622 01 22 wew. 24 lub 17

E-mail:

biuro@mojestypendium.org

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • 1%
  • edukacja
  • PR, promocja, wizerunek