DZIŚ

kalendarz | termin ucieka | newsletter | dodaj wiadomość

Kampania "1% na stypendia"

Celem Kampanii „1% na stypendia” jest zachęcenie do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego prowadzących zbiórki na fundusze stypendialne.

Wiadomość archiwalna

A A A

2011-03-09, 13.04
logo_kampanii1_rgb

Celem Kampanii „1% NA STYPENDIA” jest zachęcenie do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego prowadzących zbiórki na fundusze stypendialne. W serwisie www.mojestypendium.pl publikowane są artykuły opisujące programy stypendialne OPP. Kampania ma charakter informacyjny i służy zwiększeniu wiedzy podatników o możliwości dokonania odpisu na cele stypendialne oraz wsparcie organizacji w zakresie pozyskiwania środków z 1% podatku.

Jeśli chcieliby Państwo przekazać Swój 1% na program stypendialny i wesprzeć w ten sposób młodych ludzi, którzy dzięki stypendiom mogą rozwijać się i kontynuować edukację, na portalu www.mojestypendium.pl znajdziecie propozycje ciekawych inicjatyw wartych dofinansowania. Zapraszamy. 

Jeśli reprezentujecie Państwo organizację gromadzącą za pomocą zbiórek jednego procenta fundusze na stypendia, chcecie wziąć udział w Kampanii i skorzystać z tej formy promocji, prosimy o przesłanie tekstu (od 800 do 1200 znaków) opisującego kogo, gdzie i jak wspiera fundusz oraz informującego o tym, w jaki sposób można przekazać 1% podatku i dofinansować w ten sposób stypendia. Prócz tekstu, prosimy o przesłanie logotypu organizacji, logotypu programu stypendialnego (jeśli jest) lub ewentualnie ciekawego zdjęcia obrazującego realizację programu stypendialnego. (kontakt - biuro(at)mojestypendium.org)

Organizatorem Kampanii „1% NA STYPENDIA” jest Fundacja Dobra Sieć – administrator serwisu mojestypendium.pl.

Nadesłanie tekstu i zdjęć jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich oraz wyrażeniem zgody na bezpłatne zamieszczanie nadesłanych tekstów i zdjęć w serwisie www.mojestypendium.pl w celach związanych z realizacją kampanii informacyjnej "1% NA STYPENDIA".

logo_kampanii2_cmyk
logo_kampanii2_cmyk

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

data wydarzenia: od 2011-03-10 do 2011-04-30
organizator: Fundacja Dobra Sieć
adres: ul. Marszałkowska 21/25 lok. 55, 00-628 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 622 01 22 wew. 24 lub 17, e-mail: biuro@mojestypendium.org
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.