Przejdź do treści głównej

Jaskółki, które czynią wiosnę!

autor(ka): Katarzyna Urbaniak
2011-01-24, 17:38
archiwalne
Organizator Akcji
Łódzka Federacja Organizacji Pozarządowych intensywnie poszukuje Jaskółek, które czynią wiosnę! Zaprasza serdecznie wszystkie organizacje pozarządowe i Instytucje Kultury oraz Sportu do współpracy! Głównym celem akcji "Jaskółki, które czynią wiosnę" jest konsolidacja III sektora oraz budowanie jego spójnego wizerunku jako środowiska aktywnego i silnego w oczach mieszkańców, potencjalnych partnerów, sponsorów oraz Miasta.

Jedna Jaskółka wiosny nie czyni jak mówi stare przysłowie, jednak kilka, a nawet kilkadziesiąt zapewne TAK!!!

...szczególnie jak mają tyle zapału i chęci do zmiany świata na lepsze co łódzkie organizacje pozarządowe oraz Instytucje Kultury i Sportu!

Jaskółki to silne Organizacje Pozarządowe, Instytucje Kultury i Sportu, które swoim działaniem wzmacniają potencjał Miasta i na co dzień ubarwiają i ulepszają życie jego mieszkańców. Jaskółki trzymają się razem i dążą do jedności, a jedność ta daje nową jakość i wnosi pozytywne zmiany potrzebne dla rozwoju Łodzi.

Głównym celem akcji "Jaskółki, które czynią wiosnę" jest konsolidacja III sektora oraz budowanie jego spójnego wizerunku jako środowiska aktywnego i silnego w oczach mieszkańców, potencjalnych partnerów, sponsorów oraz Miasta

Chcemy pokazać wszystkie łódzkie Jaskółki na wydrukowanym wielkim billboardzie, na tzw. Street Galery przy ulicy Ogrodowej 10 (vis-a-vis Pałacu Poznańskiego).

Każda organizacja czy instytucja przystępująca do akcji otrzyma swoją zaprojektowaną Jaskółkę, dysponującą atrybutami, które ją charakteryzują.

Bycie Jaskółką to świetny sposób na promocję organizacji oraz zwiększenie rozpoznawalności własnej marki. Instytucja/organizacja pokazuje się, jako aktywna i chętna do współpracy - zarówno dla mieszkańców, innych organizacji jak i potencjalnych inwestorów.

Akcja „Jaskółki, które czynią wiosnę” to dopiero wstęp do dalszych działań wzmacniających i integrujących środowisko organizacji pozarządowych oraz Instytucji Kultury i Sportu

Dołączcie do Jaskółek!

Wszystkie niezbędne informacje oraz pliki do pobrania możecie Państwo znaleźć także na stronie http://lfop.pl/?p=648

Zgłoście się już teraz!S

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: organizator
Miejsce: Street Gallery oraz www.lfop.pl/jaskolki, Róg Ogrodowa/Zachodnia, Łódź,
Data wydarzenia: od 2011-01-24 do 2011-02-24
Organizator:

Łódzka Federacja Organizacji Pozarządowych

Adres:

Gdańska 54 lok. 1 (IV piętro), 90-612 Łódź, woj. łódzkie

Tel.:

531 0000 89

E-mail:

kasia@lfop.pl

Www:

http://www.lfop.pl/jaskolki 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność lokalna
  • organizacje wspierające
  • partnerstwo