Przejdź do treści głównej

Radio Pryzmat nadaje

autor(ka): Agnieszka Kurleto
2009-12-09, 14:31
archiwalne
To radio pokazuje, że jeśli się chce można zrobić wszystko i zmienić wszystko.

Gwałtowne przyspieszenie postępu technicznego oraz rozwój nowoczesnych technologii stworzyły możliwość powołania do życia radia internetowego – Pryzmat. Dzięki porozumieniu SCKM i EKSIT oraz dofinansowaniu przez Radę Dzielnicy I stało się realne, aby radio zaczęło działać już od nowego roku szkolnego 2009/2010.

Globalna sieć internetowa umożliwia słuchanie Radia Pryzmat w każdym zakątku Ziemi, co daje zdecydowaną przewagę nad tradycyjnymi stacjami FM, przy czym jakością dźwięku i specyfiką programu na pewno im nie ustępuje.

Radio Pryzmat jest jedynym w swoim rodzaju miejscem w Krakowie dla młodzieży, gdzie może weryfikować swoje umiejętności dziennikarskie poprzez praktyczne działania. Głównym celem radia jest promowanie i kreowanie lokalnej aktywności przede wszystkim artystycznej, kulturalnej, a także samorządowej. Dzięki pracy w radiu młodzi ludzie mają i możliwość rozwoju swoich zainteresowań, a kontakty reporterskie z ludźmi kultury, sztuki, samorządności przyczynią się do ich rozwoju intelektualnego jak i artystycznego.

Jest to radio społeczne, które skupia się na ludziach, którzy robią coś niesamowitego, działają na rzecz innych, czy po prostu spełniają swoje marzenia.


LOGO

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: radio Pryzmat
Miejsce: Kraków
Organizator:

radio Pryzmat

Adres:

ul Wietora 15,

Www:

http://www.radiopryzmat.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • media
  • młodzież