Przejdź do treści głównej

Odbyły się kolejne Giełdy Pracy dla Niepełnosprawnych [relacja]

autor(ka): Natalia Jarosz
2009-03-19, 09:51
archiwalne
12 marca 2009 roku w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w godzinach 9.00 – 14.00 odbyły się kolejne Giełdy Pracy dla Osób Niepełnosprawnych. Giełdy Pracy odbyły się w ramach projektu „Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W Giełdach uczestniczyły firmy: Miejskie Przedsiębiorstwo Zielenie w Lublinie Sp. z o.o. i Polfa – Lublin S.A., które zaoferowały następujące stanowiska pracy: pracownik gospodarczy oraz konfekcjoner wyrobów z tworzyw sztucznych. Do rozmów kwalifikacyjnych przystąpiło ok. 35 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, którzy podczas przedsięwzięcia były wspierane przez specjalistów naszej Agencji Zatrudnienia (m.in. pośredników pracy, psychologów, doradców zawodowych, prawnika) oraz wolontariuszy. Nadmienimy, iż Giełdy Pracy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a pracodawcy zaprosili wybranych kandydatów do wzięcia udziału w II etapie rozmów kwalifikacyjnych bezpośrednio w siedzibie swoich firm.

Wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia!


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
Miejsce: Lublin
Organizator:

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Adres:

Lublin ul. Hempla 5, 20-008 ,

Tel.:

(81) 534-82-90

Faks:

(81) 534-82-95

E-mail:

praca@ffm.pl

Www:

http://www.praca.ffm.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja zawodowa
  • osoby z niepełnosprawnościami