Przejdź do treści głównej

Kurs e-learningowy: Standardy finansowe i prowadzenie księgowości

autor(ka): Krzysztof Kacuga
2009-03-19, 09:58
archiwalne
Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza na kurs e-learningowy „Standardy finansowe i prowadzenie księgowości dla organizacji pozarządowych”, który rozpocznie się 1 kwietnia 2009 i potrwa 6 tygodni. Szkolenie skierowane jest do osób, które w organizacjach pozarządowych zajmują się (lub mają się zajmować) zarządzaniem finansami.

Celem kursu jest przygotowanie osób nie będących księgowymi do współpracy z biurem rachunkowym lub księgową, dając odpowiednią wiedzę w zakresie terminologii, zarządzania finansami, obsługi banku i kasy, przygotowywania podstawowych dokumentów finansowych, dysponowania środkami celowymi (np. z grantów), współpracy międzynarodowej, opisywania dokumentów oraz innymi, typowymi i nietypowymi zagadnieniami związanymi z księgowością w NGO.

Kurs rozpoczyna się 1 kwietnia 2009 r. i potrwa 6 tygodni, przy czym realizacja kursu wymaga tygodniowo 2-3 godzin zaangażowania. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest posiadanie regularnego dostępu do Internetu oraz umiejętność korzystania z przeglądarek internetowych – kolejne etapy kursu przekazywane są on-line poprzez platformę e-learningową. Osoby, które ukończą szkolenie otrzymają certyfikat potwierdzający.

Rekrutacja odbywa się poprzez stronę domową projektu www.kwp.edudemo.org.pl – należy utworzyć swoje konto użytkownika, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy w zakładce REKRUTACJA.

Prowadzący:
Witold Zawadzki (mgr inż.), od 1994 roku pracownik organizacji pozarządowej (Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Gliwicach, www.kana.gliwice.pl), Od 6 lat pełni funkcję dyrektora administracyjno-finansowego. Zarządzał finansami w kilkunastu projektach krajowych i międzynarodowych o budżetach od 20 tys. zł do 3 mln. zł. Od 2004 r. członek – założyciel Rady Gliwickich Organizacji Pozarządowych, szkoleniowiec w zakresie technologii informacyjnej i zarządzania w NGO.
Autor 7 podręczników z informatyki i kilkunastu programów szkoleniowych.

Osoba do kontaktów w sprawie szkolenia:
Grzegorz Zajączkowski:


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Źródło: Fundacja Edukacja dla Demokracji
Miejsce: Polska
Data wydarzenia: od 2009-03-19 do 2009-03-25
Organizator:

Fundacja Edukacja dla Demokracji

Adres:

Warszawa ul. Nowolipie 9/11, 00-150 ,

Tel.:

(22) 635 41 60

Faks:

(22) 635 40 06

E-mail:

biuro@edudemo.org.pl

Www:

http://www.edudemo.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • księgowość
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji