Przejdź do treści głównej

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi na antenie Radia Lublin! [relacja]

autor(ka): Natalia Jarosz
2009-02-16, 09:44
archiwalne
Po raz kolejny pracownicy Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi zostali zaproszeni na antenę Radia Lublin. Spotkanie miało miejsce 12 lutego br. o godzinie 21.00 i dotyczyło problemów związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.

Prawnik Andrzej Adamczuk opowiedział słuchaczom Radia o zmianach w przepisach prawnych, związanych z wejściem w życie z dnia 1 stycznia br. ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, przekazał informację o wysokości dofinansowań dla Zakładów Pracy Chronionej, a także zwrócił uwagę na czynniki wpływające na wysokość dofinansowania dla podmiotów zatrudniających osoby niepełnosprawne. Pośrednik Pracy Ireneusz Jóźwicki z kolei opowiedział o praktycznej stronie współpracy z pracodawcami, którzy chcieliby zatrudnić osobę z niepełnosprawnością, jak również przedstawił bilans usług doradczo-zawodowych z poprzednich Giełd Pracy, które odbywały się w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi od początku jej działalności. Psycholog i doradca zawodowy Natalia Oniszczuk opowiedziała o psychologicznych aspektach współpracy z osobami niepełnosprawnymi, a także o procesie ich aktywizacji zawodowej dzięki prowadzonym przez Agencję warsztatom aktywizacyjnych czy szkoleniom.

Program poprowadziła Pani Ewa Dados, której za serdeczność i ciepło podczas nagrania audycji ogromnie dziękujemy w imieniu całej Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi!


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w Lublinie www.praca.ffm.pl
Miejsce: Lublin
Organizator:

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Adres:

ul. Hempla 5 Lublin, 20-008 ,

Tel.:

081 534 82 90

Faks:

081 534 82 95

E-mail:

praca@ffm.pl

Www:

http://www.praca.ffm.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

  • dziłacze ~bobi1214 22.07.2009, 04:10 gdzie i kiedy dajecie oferty pracy naleze od poczatku ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywizacja zawodowa
  • osoby z niepełnosprawnościami