Przejdź do treści głównej

Praca właśnie dla Ciebie! [relacja]

autor(ka): Natalia Jarosz
2009-02-05, 12:14
archiwalne
5 lutego 2009 roku w godzinach 9.00 - 14.00 w siedzibie Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w ramach Projektu "Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, odbyły się Giełdy Pracy dla Osób Niesłyszących i Niedosłyszących.

Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Do rozmów kwalifikacyjnych, odbywających się w trzech turach, przystąpiło 25 osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Ofertę pracy na stanowisko osoby sprzątającej pomieszczenia biurowe przedstawiła firma INWEMER SYSTEM Sp. z o.o. świadcząca profesjonalne usługi z zakresu ochrony osób i mienia, sprzątania biur i obiektów, szkoleń BHP itp.

Rozmowy pomiędzy kandydatami a pracodawcą przebiegały w przyjaznej, pełnej sympatii i wzajemnego zrozumienia atmosferze. Uczestników Giełd Pracy wspierali również pracownicy Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi: doradcy zawodowi, specjalista ds. rozwoju zawodowego, prawnik, psycholog, pośrednik pracy oraz tłumacz języka migowego.

Żywimy nadzieję, iż dzisiejsze spotkanie naszych klientów z pracodawcą zaowocują w niedalekiej przyszłości podpisaniem umów o pracę.

Wszystkim uczestnikom Giełd Pracy życzymy powodzenia!


Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

Źródło: Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi w Lublinie www.praca.ffm.pl
Miejsce: Lublin
Organizator:

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi

Adres:

ul. Hempla 5 Lublin, 20-008 ,

Tel.:

081 534 82 90

Faks:

081 534 82 95

E-mail:

praca@ffm.pl

Www:

http://www.praca.ffm.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • osoby z niepełnosprawnościami