Przejdź do treści głównej

Jak się rozliczyć z Urzędem Skarbowym?

autor(ka): FIPress
2002-01-02, 11:18
Do 5 stycznia można zgłaszać się na szkolenie na temat rozliczania się z Urzędem Skarbowym, przeznaczone m.in. dla prezesów oraz księgowych stowarzyszeń i fundacji.
Poddębickie Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w dniach 21 - 23 stycznia 2002 organizuje szkolenie „Rozliczenia z Urzędem Skarbowym”, które odbędzie się w dniach w Sokolnikach k. Łodzi. Szkolenie przeznaczone jest dla prezesów oraz księgowych stowarzyszeń, fundacji, agencji przedsiębiorczości i izb rzemieślniczych.

Program szkolenia obejmuje:
  • szczegółowe zasady rachunkowości dla organizacji pozarządowych nie prowadzących i prowadzących działalność gospodarczą,
  • ordynacje podatkową w myśl UKS i Urzędu Skarbowego,
  • ewidencję przychodów i analizę różnych rodzajów kosztów uzyskania przychodów,
  • sprawozdawczość finansową: bilans, rachunek wyników, informacje dodatkowe,
  • kontrolę skarbową.


  • Na szkoleniu będą poruszane problemy, z jakimi mają do czynienia stowarzyszenia, fundacje, agencje i izby rzemieślnicze przy rozliczeniach z Urzędem Skarbowym.

    Koszt 450 zł od osoby obejmuje wykłady, noclegi i wyżywienie.

    Zgłoszenia na specjalnym formularzu są przyjmowane do 5 stycznia 2002 r.
Źródło: Poddębickie Stowarzyszenie Przedsiębiorczości
Data wydarzenia: od 2002-01-21 do 2002-01-23
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

Sekcja +

Społeczna pocztówka: Co zostanie im w głowie po wakacjach w Pawłowie?

W niewielkim Pawłowie, wsi w gminie Chojnice, naprawdę sporo się dzieje. Aktualnie młodzi mieszkańcy tej miejscowości biorą udział w projekcie „Co zostanie nam w głowie po wakacjach w Pawłowie?”, dzięki któremu mają szansę zwiększyć swoją wiedzę na temat nauk ścisłych. Dla dzieci i młodzieży to naprawdę ważna inicjatywa …
Sekcja +

Społeczna pocztówka: Kim są Kosznajdrzy? Oni już wiedzą [foto]

W niewielkiej miejscowości Silno w gminie Chojnice od niedawna realizowany jest projekt „Rzeźbimy, malujemy – Kosznajderię poznajemy”. Dzięki temu programowi dzieci i młodzież z tej miejscowości mają okazję dowiedzieć się czegoś na temat Kosznajdrów – niemieckiego ludu, który dawniej żył na tych terenach.