Przejdź do treści głównej

Wrocław. Akademia Rozwoju Lidera Społecznego z Bankiem Credit Agricole

autor(ka): Stanisław
2018-05-10, 08:51
bezpłatne
Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza 28 maja na warsztat prowadzony przez wolontariuszy banku Credit Agricole. Warsztat dotyczy reguł wywierania wpływu oraz radzenia sobie z manipulacją. Warsztat jest bezpłatny i obowiązują zapisy.

Warsztat: "Obrona przed manipulacją".
Zapraszamy Was serdecznie na warsztat dotyczący reguł wywierania wpływu oraz radzenia sobie z manipulacją, podczas którego:
- Poznasz reguły i techniki wywierania wpływu oraz manipulacji
- Czym różni się manipulacja od wpływu
- Jak wykorzystywane są te techniki w mediach i reklamie
- Kłamstwo i sposoby jego wykrywania
- W jaki sposób bronić się przed manipulacją
- Jak być asertywnym i stawiać jasne granice
- Podnoszenie własnej efektywności poprzez zmianę przekonań wewnętrznych

Trenerzy:
Zbigniew Witczak - Jest trenerem sprzedaży, opierającym swoją pracę na osobistym doświadczeniu sprzedażowym. Pracował z sukcesami jako handlowiec w wielu branżach m.in. rekrutacja, ubezpieczenia, nieruchomości, bankowość. Z wykształcenia ekonomista, analityk finansowy i coach. Podczas prowadzenia szkoleń buduje przyjazną atmosferę opierając się na wzajemnym szacunku i empatii. Propozycje rozwiązań wspiera przykładami sytuacji, które sam doświadczył w pracy zawodowej. Kamila Otrębska - Certyfikowany Trener Biznesu i absolwentka studiów MBA w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wyższej Szkoły Bankowej. Z wykształcenia pedagog. Interesuje się zagadnieniami związanymi z rozwojem osobistym, szczególnie podnoszeniem własnej efektywności poprzez zmianę przekonań wewnętrznych, opartej na założeniach psychologii poznawczo-behawioralnej. W to co robi angażuje się na 110%. Jest osobą posiadającą ogromne pokłady empatii i entuzjazmu.

ADRESACI PROJEKTU: Akademia Rozwoju Lidera Społecznego skierowana jest do aktywnych działaczy społecznych, NGO zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji, zdobywaniem nowych doświadczeń oraz rozszerzaniem swojej sieci kontaktów.

REKRUTACJA ORAZ HARMONOGRAM:
do 24.05 - Elektroniczna rejestracja kandydatów poprzez stronę - LINK
25.05 - Weryfikacja zgłoszeń przez organizatora oraz sporządzenie listy osób zakwalifikowanych i
niezakwalifikowanych do wzięcia udziału w projekcie 25.05 - Poinformowanie kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do wzięcia udziału w projekcie

Warsztat odbędzie się 28.05.2018 (poniedziałek we Wrocławiu w godzinach 10:00-17:00. Podczas szkolenia została przewidziana przerwa kawowa oraz catering) W razie pytań zapraszamy do kontaktu:


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Wrocław, woj. dolnośląskie
Data wydarzenia: 2018-05-28
Organizator:

Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu

Adres:

Legnicka 65, 54-205 Wrocław, woj. DS

E-mail:

fundacja@akademiaodpowiedzialnosci.pl

Www:

http://akademiaodpowiedzialnosci.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rozwój osobisty