Przejdź do treści głównej

Kraków. Spotkanie SIG - Biogospodarka

autor(ka): Beata Osolińska
2017-11-10, 12:39
archiwalne
Klaster LifeScience Kraków zaprasza na spotkanie SIG poświęcone tematyce biogospodarki, które odbędzie się już 23 listopada 2017 r. Biogospodarka jest jednym z kluczowych zagadnień ujętych w Regionalnej Strategii Innowacji Małopolski, zawartym w ramach inteligentnej specjalizacji „Nauki o Życiu”.

Jeżeli zastanawiasz się: jaką szansę stanowi rozwój biogospodarki dla naszego regionu? jak rozwinąć naukę i innowacje w biogospodarce? jak zwiększyć potencjał biogospodarki? jakie technologie stanowią fundament dla biogospodarki w naszym kraju? – Nie czekaj już teraz zarejestruj się na nasze wydarzenie. Na te oraz inne pytania odpowiemy podczas jego trwania. Uczestnicząc w nim będziesz miał możliwość poznania ciekawych ludzi, porozmawiania z ekspertami oraz wyjaśnienia wszystkich wątpliwości.

Prelekcje wygłoszą:

  • Kazimierz Murzyn – „Dlaczego warto inwestować w biogospodarkę?” | Klaster LifeScience Kraków,
  • Szczepan Bednarz – „Biotechnologia przemysłowa i nowoczesna technologia chemiczna fundamentami biogospodarki” | Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki,
  • Maciej Gliniak – „Bezodorowe technologie przetwarzania osadów ściekowych” | Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Panel dyskusyjny z zaproszonymi gośćmi poprowadzi Kazimierz Murzyn z Klastra LifeScience Kraków.

Spotkanie adresowane jest do firm, jednostek naukowych, jednostek badawczo-rozwojowych, organizacji pozarządowych, władz lokalnych i innych przedsięwzięć, które mogą mieć wpływ na rozwój biogospodarki w naszym kraju


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Klaster LifeScience Kraków
Miejsce: Pojnarówka Art & Coffee Bar, Al. Adama Mickiewicza 21B, 31-121 Kraków, woj. małopolskie
Data wydarzenia: 2017-11-23
Organizator:

Fundacja Klaster Lifescience Kraków

Adres:

Prof. Michała Bobrzyńskiego 14, 30-348 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 297 46 05

Faks:

12 297 46 46

E-mail:

klaster@lifescience.pl

Www:

http://lifescience.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekologia
  • ekonomia, rynek pracy
  • gospodarka