Przejdź do treści głównej

Trwa nabór w MOWES - bezpłatne wsparcie dla organizacji pozarządowych z Małopolski

autor(ka): Fundacja GAP
2017-09-14, 08:55
bezpłatne
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej zaprasza organizacje pozarządowe z Małopolski do skorzystania z bezpłatnego wsparcia w ramach oferty Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. Można skorzystać m.in. z profesjonalnych szkoleń.

Jak uzyskać wsparcie? Oferta jest skierowana do organizacji, które posiadają siedzibę na terenie Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego (miasto Kraków oraz powiaty: wielicki, miechowski, myślenicki, proszowicki i bocheński) lub Małopolski Zachodniej (powiaty: olkuski, chrzanowski, wadowicki i oświęcimski).

Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia w ramach MOWES proszone są o uzupełnienie formularza elektronicznego: https://goo.gl/forms/t3oVGH8dGyGEGlHO2 Po jego uzupełnieniu nasi doradcy skontaktują się z Państwem.

Oferujemy m.in:
- Profesjonalne szkolenia (w ostatnich tygodniach zrealizowaliśmy szkolenia dotyczące m.in.: fundraisingu w podmiotach ekonomii społecznej, budowania zespołu, podstaw księgowości w NGO, czy zasad zawierania umów z wykonawcami);
- Specjalistyczne usługi (np. opracowanie strategii marketingowych, biznes planów, strategii rozwoju, diagnozy obecnej sytuacji organizacji);
- Objęcie stałą opieką doradczą;

- Indywidualny Plan Wsparcia opracowany dla każdej zakwalifikowanej do programu organizacji.

Dodatkowo: Każdy z podmiotów uczestniczących w projekcie może także wystąpić o GRANT w wysokości do 10.000 zł. Środki te będzie można przeznaczyć na działania, które przyczynią się do rozwoju oferty działań świadczonych przez organizację.

Więcej informacji
Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres lub dzwoniąc do Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej: 12 423 76 05. Więcej o projekcie znajdą Państwo także na stronie: http://es.malopolska.pl/owesy/subregion-krakowski/szkolenia-doradztwo-uslugi/. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona!


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: Kraków
Data wydarzenia: od 2017-09-18 do 2017-10-31
Organizator:

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej

Adres:

Rakowicka 10b lok. 10, 31-511 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 423 76 05

Faks:

12 423 76 03

E-mail:

biuro@fundacjagap.pl

Www:

http://www.fundacjagap.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ekonomia, rynek pracy
  • ekonomia społeczna
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • kadry, zespół, zatrudnienie
  • księgowość
  • prawo
  • przedsiębiorczość