Przejdź do treści głównej

Szczecin. Spotkanie informacyjne programu „Europa dla obywateli”

autor(ka): Ewa Kornacka
2017-09-12, 08:55
bezpłatne
Punkt Kontaktowy programu "Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistów i społeczników na bezpłatne spotkanie informacyjne, które odbędzie się 10 października 2017 w Szczecinie.

Celem spotkania jest przedstawienie unijnego programu grantowego "Europa dla obywateli" adresowanego do organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych.

Program "Europa dla obywateli" ma na celu wspieranie aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz angażowanie obywateli i organizacji społeczeństwa obywatelskiego w proces integracji europejskiej. W ramach programu można zrealizować projekt w dwóch obszarach: Pamięć o przeszłości Europy oraz Demokratyczne zaangażowanie i uczestnictwo obywatelskie. Bardziej szczegółowe informacje o programie dostępne są na stronie polskiego Punktu Kontaktowego programu: www.europadlaobywateli.pl; oraz na stronie Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego, zarządzającej programem: http://eacea.ec.europa.eu/europe-for-citizens_en

Podczas spotkania informacyjnego uczestnicy poznają zasady ubiegania się o dofinansowanie, cele, założenia i priorytety programu, możliwe do zrealizowania w ramach programu działania.

Spotkanie przewidziane jest na godziny 13:00-16:30 (rejestracja od 12:30).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy, poprzez który należy się zarejestrować na spotkanie, znajdują się na stronie internetowej programu "Europa dla obywateli": www.europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-10-pazdziernika-2017-szczecin/


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

Miejsce: INKU Szczeciński Ikubator Kultury, Al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin, woj. zachodniopomorskie
Data wydarzenia: 2017-10-10
Organizator:

Punkt Kontaktowy programu "Europa dla obywateli"

Adres:

Al. Ujazdowskie 41, 00-540 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

+48 22 447 61 16

E-mail:

edo@iam.pl

Www:

http://www.europadlaobywateli.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • aktywność obywatelska
  • dialog społeczny, społeczeństwo obywatelskie
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • historia
  • inicjatywy oddolne
  • współpraca międzynarodowa